400 TL kulaklık önerisi

umut836362

Centipat
Daha fazla  
Bütçe maksimum 400.
TWS kablolu fark etmez ama kablolu olursa jack olan bir kulaklık var mı? Ses kalitesi iyi olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey kulaklık alabilirsin, kaliteli arkadaşım 3 yıldır kullanıyor.
Adam oyuncu kulaklığı istemiyor.

1664699357034.png

Kablosuz istersen şuna bakabilirsin. Bütçeni 100 TL aşıyor ancak 650 TL'den düştüğü için değerlendirebilirsin.

Alternatif ucuz öneriler;

1. oyuncu kulaklığı istemiyor adam ve istese bile bunu almasını önermem.
Telefon üzerinde aparatla kullanabilir ama yine de
Kablosuz : 1

Kablolu : 2

Eki Görüntüle 1533532

Kablosuz istersen şuna bakabilirsin. Bütçeni 100 TL aşıyor ancak 650 TL'den düştüğü için değerlendirebilirsin.

Arkadaş 400 tl max yazmış siz 450 tl lik ürün öneriyorsunuz :D

Arkadaş 400 TL max yazmış siz 450 TL'lik ürün öneriyorsunuz :D
Adama açıklamasını yaparak önerdim. Ayrıca alamayacağını düşünerek bütçesi dahilinde olan QCY T13 önerimi de yaptım. Gereksiz mesaj kasmanın manası yok.

Adama açıklamasını yaparak önerdim. Ayrıca alamayacağını düşünerek bütçesi dahilinde olan QCY T13 önerimi de yaptım. Gereksiz mesaj kasmanın manası yok.

Max 400 TL bütçem var yazmış 400 TL altı ürünler önermek gerekiyor. Hem önerdiğin Haylou kulaklık çok kötü kesinlikle alınmaz. Kendim aldığım da bu ürünü direkt iade ettim noname ürün gibi resmen ses kalitesi. D

Max 400 TL bütçem var yazmış 400 TL altı ürünler önermek gerekiyor.
Bunun kararını sen değil, konu sahibi verir. Her yazılı şey pratikte uygulanacak diye bir kaide yok. Adam normal fiyatı 650 olan ürünü 500'e düştüğü için belki değerlendirmek isteyecek bütçesini aşıp? Velev ki değerlendirmek istemedi, gider bütçesi dahilinde önerdiğim QCY T13'ü alır. Veya 28 TL aşıp Moripods alır. 28 TL aşılamayacak bir bütçe değil.

Bunun kararını sen değil, konu sahibi verir. Her yazılı şey pratikte uygulanacak diye bir kaide yok. Adam normal fiyatı 650 olan ürünü 500'e düştüğü için belki değerlendirmek isteyecek bütçesini aşıp? Velev ki değerlendirmek istemedi, gider bütçesi dahilinde önerdiğim QCY T13'ü alır. Veya 28 TL aşıp Moripods alır. 28 TL aşılamayacak bir bütçe değil.
Haklısın dostum bence de 500 e düşen ürünü almak mantıklı tabii ki de konuyu açan arkadaş konuyu açıp forumu kapatmış galiba bu sebepten ötürü bilmiyoruz parasını arttırabileceğini mi, arttıramayacağını mı yani kesin bir şey söylemeyelim.

Eki Görüntüle 1533532

Sağol işimi gördü

Haklısın dostum bence de 500 e düşen ürünü almak mantıklı tabii ki de konuyu açan arkadaş konuyu açıp forumu kapatmış galiba bu sebepten ötürü bilmiyoruz parasını arttırabileceğini mi, arttıramayacağını mı yani kesin bir şey söylemeyelim.
Yok ailemle anlaştık oyüzden arttıramam

Yeni konular

Geri
Yukarı