400 TL kulaklık önerisi

Redragon h320 Lumia. Ben kullanmadım ancak uzun süre gittigini gayet iyi olduğunu söylüyorlar. YouTube kanallarından incelemeni öneririm.

2 tane önermişim büyük ihtimalle görmek istememişsiniz. Ayrıca galax sonar 02 düşmanıyım yazmamışsınız.
Hocam biraz agresif girmişsiniz, gördüm tabii ki. Sadece üst üste 2 kişi de önerince öyle bir şey söyledim ve forumda çoğu kişi Gamenote kulaklıkları gömmüş.

Redragon h320 Lumia. Ben kullanmadım ancak uzun süre gittigini gayet iyi olduğunu söylüyorlar. YouTube kanallarından incelemeni öneririm.
Hocam 400TL bandında bulamadım o kulaklığı ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam biraz agresif girmişsiniz, gördüm tabii ki. Sadece üst üste 2 kişi de önerince öyle bir şey söyledim ve forumda çoğu kişi Gamenote kulaklıkları gömmüş.
Kusura bakmayın biraz tersime geldi. Gamenote kulaklıkları ben öneriyorum. Kendin de kullanıyorum zaten. Malzemeleri baya kaliteli oluyor. Galax sonar 02 de baya öneriliyor.

Bu bütçeye alınabilecek en iyi kulaklıklardan da o yüzden.
Bana göre farklı çeşitleri görmek her zaman daha iyidir. Ben tek bir kulaklığa bakarak karar veremem ki. Ama yine de inceleyeceğim.

Kusura bakmayın biraz tersime geldi. Gamenote kulaklıkları ben öneriyorum. Kendin de kullanıyorum zaten. Malzemeleri bayağı kaliteli oluyor. Galax sonar 02 de bayağı öneriliyor.

Gamenote kulaklıkların testlerini vs. incelerim hocam sağ olun öneriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı