400 TL mekanik klavye önerisi

Kendim Rampage commander kullanıyorum, Rampage Commander KB-RX92 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RGB'si çok güzel
Ama mavi Switch uzun vadede başımı ağrıttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kendim Rampage commander kullanıyorum, Rampage Commander KB-RX92 Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RGB'si çok güzel
Ama mavi Switch uzun vadede başımı ağrıttı.
Rampage KB-R96 Ultimate RGB Metal Gövdeli Oyuncu Mekanik Fiyatı bu klavye iyi mi hakkında hiç kötü yorum görmedim tipi özellikleri de iyi gibi ama forumda çok laf ediyorlar rampageye

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk kullanıcılara özel 20 Dolar kuponu mu veriyor?

Kullandın mı ya da kablosuz süresi ne kadar yurt dışı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı