400 TL mekanik klavye önerisi

Ogre sakın alma , benim ki garantide şuan . Kronik sorunları var . Tuş basmama , elektrik kesilmesi , ki benim sıkıntım elektrik kesilmesi sürekli garantiye yolladım bekliyorum . Sakın alayım deme dostum .
Dostum ne alaka? Çok da güzel klavye, senin ki sorunludur.

Ogre sakın alma , benim ki garantide şuan . Kronik sorunları var . Tuş basmama , elektrik kesilmesi , ki benim sıkıntım elektrik kesilmesi sürekli garantiye yolladım bekliyorum . Sakın alayım deme dostum .
Not : aynı klavyeden arkadaşım da almış , 3 aydır kullanıyor sorun yok dedi . Genel olarak forumdaki çoğu kişi GamePower Ogre hakkında şikayetçi . Bunlara rağmen alıp almamak size kalmış.

100₺ kadar attırarak Royal Kludge RK61 almanızı tavsiye ederim. Rampage, Gamepower gibi markalardan daha güzeldir. Bu markalar genelde kronik sorun bulunan ürünler üretmeyi çok seviyorlar.
Ayrıca board 3-5 pin hot swappabble, bu da demek oluyor ki birçok switch'i satın alıp direkt olarak takabilirsiniz. Tek sorunu ISO düzeninde olması olabilir, bu da ISO düzene özel olan keycapleri bulmanızı zorlaştırabilir, ama yine de alacağınız bu fiyat bandında ve Türkiye'de bulunan klavyeler açısından bence açık ara en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Eğer klavye modlamayla uğraşmam diyorsanız bu bir sorun olmaktan kalkar zaten.

Ürünü ayrıca kendim kullandığım için öneriyorum.

100₺ kadar attırarak Royal Kludge RK61 almanızı tavsiye ederim. Rampage, Gamepower gibi markalardan daha güzeldir. Bu markalar genelde kronik sorun bulunan ürünler üretmeyi çok seviyorlar.
Ayrıca board 3-5 pin hot swappabble, bu da demek oluyor ki birçok switch'i satın alıp direkt olarak takabilirsiniz. Tek sorunu ISO düzeninde olması olabilir, bu da ISO düzene özel olan keycapleri bulmanızı zorlaştırabilir, ama yine de alacağınız bu fiyat bandında ve Türkiye'de bulunan klavyeler açısından bence açık ara en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Eğer klavye modlamayla uğraşmam diyorsanız bu bir sorun olmaktan kalkar zaten.

Hot swappable olması çok güzel, şurada 2 dakika Rampage gibi fason markaları önereyim dedim, hak verdiler.
Cidden inanılmaz.
Tek renk olması kötü fakat hot swappable ve TTC switchler gerçekten iyi.
Outemu'dan iyidir en azından.
Ayriyetten K552-R alınabilir, Outemu switch kullanıyor.

Konuyu baltalamış gibi olacağım ancak klavyeyi ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve klavyenin herhangi bir sorunu var mı? Ben de almayı düşünüyorum da.

Kailh Box White Switch kullanıyor. Kampanya ile 450TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı