400 TL Mekanik Klavye Önerisi

Tam da bu konuda bir başlık açacaktım fakat madem böyle bir konu var ben de buranın altına yazayım. Ben de aynı fiyatlarda klavye aradım ve bol bol elemeler yaparak en son G413, Apex m500 ve cm Masterkey Pro L arasında kaldım. Masterkeye karar vermiş gibiydim ama konuyu görünce sormak istedim siz ne önerirsiniz?

Ben de daha yeni alacağım klavyeyi bi türlü alamadım gitti, hyperx alloy fps red switch ile k70 lux led aydınlatma red switch arasında kaldım ikisi de çok iyi klavyeler herhangi birini almanı öneririm.

HyperX Alloy iyidir elbette. Ancak (benim fikrim) 400 TL ve altı kategoride K70 gibi bir klavye varsa ben direk alırdım. Kingston'un klavyesi bu fiyat için güzel, ancak K70 bilindiği gibi incelemelerde sevilip beğenilen bir klavye. Ayrıca, şahsen bana daha kaliteli geliyor. Zira, Corsair klavye işinde Kingston'dan daha uzun süredir bulunuyor.

Acaba k70 alsam Türkçe keycap bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ? Türkçe olmasa da olur ama olsa tabi daha iyi olur.
HyperX Alloy iyidir elbette. Ancak (benim fikrim) 400 TL ve altı kategoride K70 gibi bir klavye varsa ben direk alırdım. Kingston'un klavyesi bu fiyat için güzel, ancak K70 bilindiği gibi incelemelerde sevilip beğenilen bir klavye. Ayrıca, şahsen bana daha kaliteli geliyor. Zira, Corsair klavye işinde Kingston'dan daha uzun süredir bulunuyor.
Bende öyle düşünüyorum HyperX Alloy uygun fiyatlı iyi bir klavye ama 400 TL' ye K70 varken kaçmaz büyük indirim var, 500 TL' lik klavye normalde.

HyperX Alloy 300 TL civarlarında. K70 ise 400 TL. Bütçe önemli unsur burada. Benim sınırsız bütçem olsa ben gene HyperX Alloy alırdım. Bence 100 TL'lik fark yok. Ama 400 TL K70 için çok iyi fiyat.

K70 i alamadan indirim bitti maalesef. Hyperx Alloy mavi switch olduğu için istemiyorum. Strafe almayı düşündüm ama sizce ne yapmalıyım. Bütçem max 400 tl ve red switchli bir klavye istiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı