400 TL modem önerisi

Hocam ürün 100Mbps VDSL destekliyor ama 2.4GHz 300Mbps 5GHz 867Mbps hız sunuyor. Orada bir kafam karıştı. Ben ilerleyen zamanlarda fiber üzerinden 300 Mbps hız alamayacak mıyım?
Rahatlıkla alabilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim tekrardan çok memnun kaldım. Misafir ağı, cihaza göre hız kısıtlaması, arayüz kolaylığı, Wi-Fi’ye bağlanma hızı( telefondan açtığım anda bağlantı oluyor) gibi özellikleri çok beğendim ve tabiki çekim gücü. Karşı apartmandaki arkadaşımın evinden 2 kademe çekiyor. Ayrı bir prantez de Keenetic müşteri hizmetlerine. Adamlar uzaktan bağlantı ile bütün sorunları göstererek çözüyorlar.

Çok teşekkür ederim tekrar çok memnun kaldım. Misafir ağı, cihaza göre hız kısıtlaması, arayüz kolaylığı, Wi-Fi'ya bağlanma hızı( telefondan açtığım anda bağlantı oluyor) gibi özellikleri çok beğendim ve tabii ki çekim gücü. Karşı apartmandaki arkadaşımın evinden 2 kademe çekiyor. Ayrı bir prantez de Keenetic müşteri hizmetlerine. Adamlar uzaktan bağlantı ile bütün sorunları göstererek çözüyorlar.

Modemden memnun musunuz? Ben de Keenetic Extra DSL AC1200 almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Tüm odalarda Wi-Fi çekim gücü nasıl? Bir de Ethernet portu için 100 Mbps demişsiniz, test etme imkanınız oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemden memnun musunuz? Ben de Keenetic Extra DSL AC1200 almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Tüm odalarda Wi-Fi çekim gücü nasıl? Bir de Ethernet portu için 100 Mbps demişsiniz, test etme imkanınız oldu mu?

100 Mbps'lik internetim yok şu an öğrenci evindeyim. Tek eksik yanı Gigabit portu yok çok çok ileride 1000 Mbps gelirse kablolu alamazsınız bu modemle. Modem aşırı hızlı bağlanıyor ve çok iyi çekiyor güzel bir kanal ayarıyla da ping de az oluyor. İleride 1000 Mbps internetim olursa o zaman yeni modem alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı