400 TL Motosiklet için kask önerisi

GrimKev2K

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Maalesef bu sabah kaskım çalındı, ve muhtemelen bulunamayacak. Zaten yeterince iyi bir kask değildi. Öncelikli olarak Flip Up arıyorum, full face de olabilir. Güneş vizörlü, burun ve çene pedi olan maksimum 400 liraya kask arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, vizör değişimi ile çözülebiliyor o durum. Çıkarması ve takması çok basit oluyor. Bütçeniz sınırlı olduğu için beklentilerinizi sınırlayın derim. LS2'ler fiyatına göre sağlamlık konusunda başarılılar. İstekler arttıkça bütçe yükseltilmeli, diğer türlü güvenlikten ve malzeme kalitesinden kaybınız olacaktır.

Kask alırken; lüks özelliklere, şekil ve şemaile en son bakmak lazım. En azından SHARP testinden iyi bir derece aldığına emin olun derim. NZI'nin bazı modelleri test edilmiş. Sizin baktığınız model ise incelenmemiş. Helmets Archive - SHARP

Derecelendirme yoksa, kask çok yeni olabilir veya teste girmeyecek kadar dandik bir şeydir. Bazı kasklar düşük gelirli ülkelere satılıyor, ara model gibi üretiliyorlar. Haliyle, güvenlik kaygısı da olmuyor. Önce güvenlik, sonra diğer şeylere bakın. :)

Son düzenleme:
Haklısın, nzi de ls2 gibi İspanyol bir marka. dot sertifikası olmasa da 22-05 sertifikası olan bir model buldum. kapalı bir kask çenesi açılmıyor, yani daha güvenli diyelim. nzı symbio da istediğim herşey var. Ben chopper kullanıcısıyım, seyahat etmeyi seviyorum. Yolculukta istediğim özellikler önemliydi, İlgin ve yardımın için teşekkür ederim 🙂.
Bu tasarım da hiç chopper lık değilmiş be 😂😂.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı