400 TL mouse önerisi

Bütçe
300-400

Artepix

Hectopat
Daha fazla  
Bayağı arada kaldım. Seçimleri size bırakıyorum şimdiki farem inca IMG-GT12 fare hem çok ağır hem de bana göre çok büyük ve FPS oyunlarında aim alamıyorum. Ama konu bu değil konu aşağıdaki fareler arasında seçim yapamamam eğer 300-400TL veya beğenirsem 500TL'ye çıkabileceğim bir fare önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper miniye o para verilmez. 200 TL'ye 4-5 hafta satıldı o mouse. Rival 3 169 TL'ye satıldı 1-2 gün. ondan önce 1 hafta boyunca 200 TL'ydi. Onada o para verilmez.

Haste hakkında bilgim yok.

Bunu öneririm.

Kablolu olarak bunu.

Bayağı arada kaldım. Seçimleri size bırakıyorum şimdiki farem inca IMG-GT12 fare hem çok ağır hem de bana göre çok büyük ve FPS oyunlarında aim alamıyorum. Ama konu bu değil konu aşağıdaki fareler arasında seçim yapamamam eğer 300-400TL veya beğenirsem 500TL'ye çıkabileceğim bir fare önerebilirsiniz.

Logitech g402 olabilir.

Viper miniye o para verilmez. 200 TL'ye 4-5 hafta satıldı o mouse. Rival 3 169 TL'ye satıldı 1-2 gün. ondan önce 1 hafta boyunca 200 TL'ydi. Onada o para verilmez.

Haste hakkında bilgim yok.

Bunu öneririm.

Kablolu olarak bunu.
Mantıklı zaten eski fiyatları benimde dikkatimi çekti sanırsam HyperSpeed'i seçeceğim sen bu ikisi arasından hangisini seçerdin?

Mantıklı zaten eski fiyatları benimde dikkatimi çekti sanırsam HyperSpeed'i seçeceğim sen bu ikisi arasından hangisini seçerdin?
Sene olmuş 2022 artık kablolu mouselardan kurtulmamız lazım bence. Hyperspeed tercih ederdim. Ama, ürünün yapısından dolayı sevmeyen ve iade eden çok var. Ondan dolayı herhangi bir teknoloji mağazasında deneyip almanızı tavsiye ederim. Şarjı RGB kullanmadığınızda 15 gün civarı gidebiliyormuş.

Ama sensör olarak Deathadder V2 daha iyi.

Corsair Katar Pro mouse kullanıyorum ve FPS oyunlarında çok rahat ettim. Belirttiğiniz bütçeden daha uygun, 259 liradan başlıyor satış sitelerinde. Ben kablolu kullanıyorum ama kablosuzu da 400-500 lira arasında. Önceden Steelseries Rival 3 kullanıyordum ama büyük bir yapısı var, denemeden almanızı önermem, uzun süreli oynadığım oyunlarda bileklerimi ağrıtmıştı. Ayrıca Corsair Katar Pro'nun yazılımı Steelseries'ten daha kullanıcı odaklı. Makrosu ve dpi değişimleri daha kolay yapılıyor. Deneyerek almanız veya beğenmediğiniz takdirde kolayca iade edebileceğiniz şekilde sipariş vermeniz daha avantajlı olur.

Corsair Katar Pro mouse kullanıyorum ve FPS oyunlarında çok rahat ettim. Belirttiğiniz bütçeden daha uygun, 259 liradan başlıyor satış sitelerinde. Ben kablolu kullanıyorum ama kablosuzu da 400-500 lira arasında. Önceden SteelSeries Rival 3 kullanıyordum ama büyük bir yapısı var, denemeden almanızı önermem, uzun süreli oynadığım oyunlarda bileklerimi ağrıtmıştı. Ayrıca Corsair Katar Pro'nun yazılımı SteelSeries'ten daha kullanıcı odaklı. Makrosu ve DPI değişimleri daha kolay yapılıyor. Deneyerek almanız veya beğenmediğiniz takdirde kolayca iade edebileceğiniz şekilde sipariş vermeniz daha avantajlı olur.

Corsair Katar Pro'nun kronik sorunu var.

Geri
Yukarı