400 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

Alperen9g

Hectopat
Evet, arkadaşlar oyun kulaklığı bakıyorum, güzel ve kaliteli marka olursa güzel olur, onun dışında, GP, Rampage gibi markalar önermesseniz sevinirim aslında HS35 alacaktım fakat mikrofonu biraz kötü geldi Artics RAW'ında stoğu yok :(

2 senedir falan kullanıyorum ses kalitesi gayet iyi mikrofonunu hiç test etmedim harici bir mikrofon kullanıyorum
mikrofonunu test etmememin sebebi kulaklığın kutusunda mikrofon splitterı olmamasıydı mikrofon splitter dediğim ürün:

Bu arada ben Trendyol'dan almamıştım trendyoldakinin kutusunda büyük ihtimal mikrofon çoklayıcı(mikrofon splitter)çıkar.

Hocam ben de bu ürünü sevdim. Nereden alabilirim. Bulamadım internet üzerinden. Bir tek aliexpresste var oda çok uzun sürüyor.

Hocam eğer Aliexpress'den 20 dolar olanı alırsam toplam kaç TL öderim? Bir de vergilerini nereye öderim? Bu konularda pek bir bilgim yok.
Vergileri kapıda PTT kuryesine ödüyorsunuz diye biliyorum. @MisakiTaro hocam daha iyi bilir, o almıştı. Yanlış hatırlamıyorsam 275TL + küçük bir vergi ödedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı