400 TL Oyun Kulaklığı Önerisi

Gerek yok bana kalırsa. JBL ve Beats gibi markaların üstünde "JBL" ve "Beats" olduğu için pahalı oluyor genelde. Aynı sesi başka markaların modellerinde daha ucuza bulmanız mümkün.

Hem müzik dinlemek, hem oyun oynamak için kullanacağım. Birkaç model buldum fakat danışmak istedim. 7.1 surround ve bilgisayar yazılımı olmalı. Bütçem azami 400 lira.
  1. Sennheiser GSP 300
  2. Razer Kraken
  3. SteelSeries Arctis 3
Cooler Master MasterPulse Pro 7.1 RGB gözatmanızı tavsiye ederim.
Uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermez, gövdesi alüminyum ve kafa bandını tutan kablolar çelik, kulaklığın yanlarından bass ayarını yapabiliyorsunuz.
Bayilerimizde 420 TL civarı satılıyor. İstanbuldaysanız bayilerimizde deneyebilirsiniz.
MasterPulse PRO Oyuncu Kulaklığı İncelemesi - Technopat

Ben razer kraken 7.1 chroma kullanıcısıyım ve hala kullanıyorum şuana kadar hiç bi sorununu görmedim müzik dinlerken de gayet güzel istersen Razer Synapse den 7.1 özelliğini kapatabiliyosun EQ sekmesinden. Tavsiye ederim Razer Kraken modellerini

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı