400 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar önce kullandığım kulaklık artık ağrı yapmaya başladı. Baya ucuz bir kulaklık eskiden böyle çok ciddi ses kasma ihtiyacı duymuyordum. Yani max olarak belirlediğim fiyatı cidden zorlarsam yapabilirim bu arada. Telefon da alacağım çünkü. Neyse arkadaşlarım SNRW1 modelini baya önerdiler mikrofonu da gayet iyi yani. Arctis 3 modeli varda o da işte bütçeme göre pahalı oluyor çok önemli bir özelliği yoksa 250 TL civarı bir kulaklık bakıyorum mikrofon iyi olsun 7.1 olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kulaklığı oyuncuburada.com üzerinden alacağım birçok arkadaşım o siteden aldı gayet memnunlar yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önce kullandığım kulaklık artık ağrı yapmaya başladı. Baya ucuz bir kulaklık eskiden böyle çok ciddi ses kasma ihtiyacı duymuyordum. Yani max olarak belirlediğim fiyatı cidden zorlarsam yapabilirim bu arada. Telefon da alacağım çünkü. Neyse arkadaşlarım SNRW1 modelini baya önerdiler mikrofonu da gayet iyi yani. Arctis 3 modeli varda o da işte bütçeme göre pahalı oluyor çok önemli bir özelliği yoksa 250 TL civarı bir kulaklık bakıyorum mikrofon iyi olsun 7.1 olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum. Bu arada kulaklığı oyuncuburada.com üzerinden alacağım birçok arkadaşım o siteden aldı gayet memnunlar yani.
Arctis 3 Oyuncu Kulaklığı 7.1 - Mavi SteelSeries | Trendyol 300tl en azından arkasında dandik bir marka yerine ss var
Aynı anda yazdık xD çok şaşırdım bir anda trendyol linkini attı biri daha.

Ah ben de kullanıyorum.
Ses ve mikrofon performansı yeterli.
Ancak benim kulaküstü kulaklıklarda rahatsızlık problemim var. Hiç birinde rahat edememiştim. Ta ki Arctis 3 kullanana kadar.
Arctis 3'üm ile çok memnunum, öneririm.

Ben şahsen arctis 5 kullanıyorum aralarında çok bir fark yok eskiden fiyat farkıda çok yoktu o yüzden bunu tercih ettim fakat doların 5.1 geçtigi bu zamanda bence arctis 3 en mantıklı seçim olacaktır rampage markasına güven olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı