400 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Darquaz

Kilopat
Daha fazla  
Anakartım ASUS PRIME H310M-D R2.0 Intel H310 Socket 8.-9.Nesil 1151 DDR4 2666MHz Anakart . 400 TL'ye kadar bütçem var, forumda ufak bir araştırma yaptım butceme en uygun kulaklık Corsair HS 60 Bunu almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz başka kulaklık var mı?

Arctis 5 500-600 lira arası o kadar para vermeye değer mi?

Ek olarak kafama takıldı ses kartı ve 7.1 önemi nedir? Ses kartı anakartın içinde gömülü olmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin yerinde olsam Arctis 3 alırım. MediaMarkt`ta 300 civarlarında idi. Nede olsa benim bildiğim kadarı ile Arctis 5 ile Arctis 3 arası pek fazla fark yok. Eğer ki ben yinede Arctis 5 alıcam diyorsan o senin seçeneğin alabilirsin. Ses kartları daha iyi bir ses almana yardımcı olabilir. Evet anakartın içinde var ama ses kartları kadar olmadığını düşünebilirsin. 7.1 Surround isminden de çıkarabileceğin gibi çevreleme/kuşatma anlamına geliyor. Oyunda ses kasarken biraz daha yardımı dokunur. Bana göre o kadarda önemli değil. Ama yine senin kararın. Bizler buralarda ikileme kalmış kişilerin sorularına cevap bulmaya çalışıyor, yardım ediyoruz. İlla bizim dediğimiz yapacaksın diye bir şey yok. 😉

Kulaklık olarak garantisinin iyi olmasından dolayı hep logitech kullandım ama kumaş kablolu jac ı değişmeyen modellerde ortalama 1 yıl sonra kabloda temassızlık oluyor ve jac değişmediği için garanti devam ediyorsa değişim garanti bitmişse de çöp oluyor , ne yaparsan yap eğer kablosuz almayacaksan jac ı değişebilen bir kulaklık al.

Ses kartı muhabbetine gelince creative soundblaster 5.1 harici ses kartım vardı daha önce , evet her anakartta bir ses kartı bulunuyor fakat özel bir anakart değilse genelde o dahili ses çipleri gerçekten kalitesiz oluyor aradaki farkı anlamanız için iyi bir ses kartı deneyimlemiş olmalısınız. Gerek kulaklık için olsun gerek ses sistemi ses kartları fiyat farkını hak eden ekipmanlar. 7.1 ses kartı ile 5.1 ses kartı kalite olarak aynı kaliteyi sunar ancak senin sesi dinleyeceğin cihaz nasıl bir destek sunuyorsa ona göre almalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı