400 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem en fazla 400 TL. (önereceğiniz ürün 5 10 TL fazlaysa sıkıntı olmaz ama 20 30 TL aşarsa sıkıntı.)
Önceliğim performanstan bile önce olarak rahatlık. G230 kullanıyordum fazla terletmiyordu ama kafanın üstünden aşırı bir baskı yapıyordu. Tekrar böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak adına rahat bir kulaklık istiyorum. 2. olarakta bilgisayarımın ses kartı vasat olduğu için ses kartlı bir model istiyorum.
Aklımda Corsair HS60 satın almak var ama oda 320 grammış. Ağır olur diye korkuyorum.
2. olarak da SS Arctis 3 düşündüm ama ses kartı olmadığı için vazgeçtim.
3. olarak ise Razer Kraken USB 7.1 düşündüm ama kulaklarım biraz büyük olduğu için sıkıntı olabilir diye düşündüm.
Şimdi sizce HS60 alınır mı? Rahat olmayan bir kulaklık satın almayı düşünmüyorum. Diğer önerilere de açığım.

Ağırlığından korkmanıza gerek yok, sıkıntı çıkarmaz.

Konfor dediğiniz anda verilmesi gereken ilk cevap Arctis 3, bence hiç düşünmeyin bile.

Ağırlığından korkmanıza gerek yok, sıkıntı çıkarmaz.

Konfor dediğiniz anda verilmesi gereken ilk cevap Arctis 3, bence hiç düşünmeyin bile.
Arctis 3 alacaktım ama ses kartım vasat olduğu için ve Arctis 3 ün kendinde ses kartı olmadığı için HS60 düşündün. Sizce Razer Kraken 7.1 mi yoksa HS60 mı?

Arctis 3 alacaktım ama ses kartım vasat olduğu için ve Arctis 3 ün kendinde ses kartı olmadığı için HS60 düşündün. Sizce Razer Kraken 7.1 mi yoksa HS60 mı?
Ben de kulaklık bakıyorum, ses kartım yok ancak kartımın ses özelliklerinde şunlar yazıyor, sizce yeterli midir?
  1. HD Ses Desteği
  2. 2/4/5.1/7.1-kanal
  3. S/PDIF Çıkış Desteği
  4. Realtek® ALC887 kodek (Kodlayıcı/Kod Çözücü)

Ben de Arctis 3, HS60, Kraken 7.1 arasında kaldım :D.

HS60 al. Kodeklermiz aynı. Güncel kodeklerde en kötü olanlardan birsi bu kodek. HS60'ın yanında kendi ses kartı da olduğu için avantaj sağlar. 2 gün önce siparişini verdim HS60'ın bekliyorum.

Peki bu neden bu kadar ucuz? Teşhir falanda değil. Eğer kötü değilse direk bunu alırım.
Asus ROG Strix Wireless 7.1 Oyuncu Kulaklığı Fiyatı Bu da normal fiyatı.
İlk sıradaki yorum:
HP DESKJET CH340B 1000 INKJET YAZICI
N 11 YAKIŞMAYAN MAĞAZA KARGO SÜRESİ +AMBALAJ ÇOK KÖTÜ+ÜRÜN AÇILMIŞ KULLANILMIŞ+KAPAKLAR KIRIK+KULLANILDIĞI İÇİN KARTUŞLAR BİTMİŞ +YAZICI KAĞIDI ÇEKMİYOR İYİ BİR ŞEY YAZMAK İSTERDİM AMA YOK YOK YOK

Arkadaşlar peki bu Division 2 hediyesi ne zamana kadar var? Yani kampanya ne zamana kadar geçerli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı