400 TL palm grip fare önerisi

Bütçe
400

4bdulkadir

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Teknikeri
Herkese selamlar, iyi Sosyal'ler dilerim. SteelSeries 105 kullanıyorum. Valorant oynarken serçe parmağım ağrıyor, fareyi kavramakta zorlanıyorum. Daha ele gelen, hafif olmayan, bu bütçede ne tür fare alabilirim? Basilisk X HyperSpeed bu bütçede nasıldır, alternatifi var mıdır? Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim. Kablosuz olursa ekstra hoş olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Basilisk V2 var, 92 gram. Aradığın ağırlığa yakın mı bilmiyorum.
İncelemem de mevcut:

Basilisk V2 var, 92 gram. Aradığın ağırlığa yakın mı bilmiyorum.
İncelemem de mevcut:
Hyperspeed kablosuz versiyonu ile fark nedir kablosuz olması beni cezbetti de.

Hyperspeed kablosuz versiyonu ile fark nedir kablosuz olması beni cezbetti de.
IPS değerleri, anahtar ve skatezler farklı gördüğüm kadarıyla. İki ürünün de resmi sitede özelliklerine bakarsan kablosuz olanda teknik özellikler daha düşük. Kötü mü değil. Kablosuz istiyorsan kablosuzu seçebilirsin.

IPS değerleri, anahtar ve skatezler farklı gördüğüm kadarıyla. İki ürünün de resmi sitede özelliklerine bakarsan kablosuz olanda teknik özellikler daha düşük. Kötü mü değil. Kablosuz istiyorsan kablosuzu seçebilirsin.
Fark için değer mi kablolu almak yoksa kablosuz olma avantajı o farkı kapatır mı?

Fark için değer mi kablolu almak yoksa kablosuz olma avantajı o farkı kapatır mı?
kablosuzların (pahalı olmayanları) tuş ömrü çok kötü oluyor 1 yıl anca tutar ancak bir kablolu çok daha uzun süre dayanır ben size önereceğim mouse g300s dir ortalama fiyatı olan mousein 9 makro tuşu var ve memnunum

Kullandığım Deathadder V2 ve Basilisk V2'nin kablolarını hiç hissetmediğimi söyleyebilirim.
Doğrudur Steel series 105 de tam bir çile kablo böyle bazen koparasım geliyor.
kablosuzların (pahalı olmayanları) tuş ömrü çok kötü oluyor 1 yıl anca tutar ancak bir kablolu çok daha uzun süre dayanır ben size önereceğim mouse g300s dir ortalama fiyatı olan mousein 9 makro tuşu var ve memnunum
O mouse çok küçük maalesef.
Kullandığım Deathadder V2 ve Basilisk V2'nin kablolarını hiç hissetmediğimi söyleyebilirim.
Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M Hypershift Oyuncu Mouse - MoleculePC burada fiyatı çok uygunmuş site güvenilir ise yönelebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı