400 TL PS4 uyumlu Bluetooth kulaklık

Anker Soundcare'i satın aldım. Teşekkür ederim hepinize.
@Samotne Ciasteczka selam. Bugün ürün elime ulaştı lakin mikrofonu PC de çalışmıyor maalesef. Haberin olsun istedim.
Eğer kulaklığı almak isteyen arkadaş olursa PC'de bluetooth yoksa almayın. Yoksa mikrofonu hiçbir şekil de çalışmıyor. Üç şeritli AUX aldım denedim yok yine. Sadece telefon için ya da ben mikrofonunu kullanmam diyorsanız tavsiye ederim.

PS4 ile uyumu nasıl? Ben de almayı düşünüyorum fakat tereddütlerim var.

Kulaklık çok iyi diyebilirim. Oyunlarda daha önce duymadığım bazı sesleri bu kulaklık ile alabiliyorum. Kablolu bir şekilde kullanıyorum. Ama havalar ısındığı için kafamda 2 saatten fazla tutamam gibi geliyor hem biraz ağır hem de sıcak tutuyor. Ama kulaklık gerçekten hayatımda kullandığım en iyi kulaklık olabilir. PC için dolby'de alırsan ekstra bir seviyeye çıkıyor diyebilirim. Kısacası PS4 için multiplayer, rekabetçi bir oyun oynamıyorsan kulaklık alınır.

Ben genelde multiplayer oynuyorum. Biraz önce Soundcore Vortex’i aldım. Almamın en büyük sebebi kablosunda ekstra mikrofon yer alması. :D Müzik performansı tatmin etmezse bir de Q10’u deneyebilirim

Kulaklık çok iyi diyebilirim. Oyunlarda daha önce duymadığım bazı sesleri bu kulaklık ile alabiliyorum. Kablolu bir şekilde kullanıyorum. Ama havalar ısındığı için kafamda 2 saatten fazla tutamam gibi geliyor hem biraz ağır hem de sıcak tutuyor. Ama kulaklık gerçekten hayatımda kullandığım en iyi kulaklık olabilir. PC için dolby'de alırsan ekstra bir seviyeye çıkıyor diyebilirim. Kısacası PS4 için multiplayer, rekabetçi bir oyun oynamıyorsan kulaklık alınır.

Hocam siz kulaklığı ps4'e nasıl bağladınız? Ben bağlamak istediğimde ps4 tarafından desteklemiyor uyarısı alıyorum.

Selam @mitmustafa, kablolu olarak PS koluna bağlayabilirsin ya da ps4 bluetooth çeviriciler var bir önceki sayfada linki mevcut. Onu alaraktan kablosuz bir şekilde kullanabilirsin.

Geri
Yukarı