400 TL Rahat Kulaklık Önerisi

ezelder4734

Decapat
Benim için 7.1 ses vs. hiçbiri önemli değil hafif ve de rahat olması en çok önem verdiğim nokta diyebilirim. Aklımda şu an Arctis 3 var fakat hiç deneme fırsatım olmadı o yüzden tavsiye istiyorum. 400 TL param var, tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söz konusu sadece rahatlıksa SteelSeries Arctis 3 2019, Sharkoon B1 Premium ve HyperX Cloud modellerine bakabilirsin. Rahatlık için bakacağın en önemli kriterler, kafa bandının esnemesi, yastıkların kalınlığı ve oval olması. Logitech gibi köşeli yastıklara asla kayma. Bir de kablosuz düşünme, ağır oluyor ve baş ağrıtıyor.

Söz konusu sadece rahatlıksa SteelSeries Arctis 3 2019, Sharkoon B1 Premium ve HyperX Cloud modellerine bakabilirsin. Rahatlık için bakacağın en önemli kriterler, kafa bandının esnemesi, yastıkların kalınlığı ve oval olması. Logitech gibi köşeli yastıklara asla kayma. Bir de kablosuz düşünme, ağır oluyor ve baş ağrıtıyor.
Çok sağol dostum peki bu önerilerin içinde en hafif ve rahatı hangisi başın üst bölgesinin de ağrı yapmaması önemli 10 saat durmadan kaldığım oluyor bazen ve ağrı yapınca çok can sıkıcı oluyor

Çok sağol dostum peki bu önerilerin içinde en hafif ve rahatı hangisi başın üst bölgesinin de ağrı yapmaması önemli 10 saat durmadan kaldığım oluyor bazen ve ağrı yapınca çok can sıkıcı oluyor

SteelSeries Arctis 3 Siyah (2019 Edition) Oyuncu Kulaklık Fiyatı

Şu an en ergonomik kulaklıklardan bir tanesi. Tek negatif yanı 3,5 mm kulaklık girişine sahip olması. Malum USB her zaman daha kapsayıcı ses sunuyor. Ancak o da fiyatına, markasına ve malzeme kalitesine göre normal kalıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı