400 TL Rahat kulaklık tavsiyesi

Gapirkont

Kilopat
HyperX Cloud Alpha kullanıyorum ve uzun süreli kullanımlarda kulaklarımı ağrıtmaya başlıyor. Daha çok müzik performansı iyi olan bir kulaklık arıyorum. En büyük kriter rahat olması. 400 TL gibi bir bütçem var, ancak önerebileceğiniz ve çok iyi dediğiniz 1000TL'ye kadar kulaklık varsa gerekirse benim kulaklığı satıp alabilirim.

Kulaklıklığı satıcaksan Razer BlackShark V2 almanı öneririm V2 X kullanıyorum birkaç farkı var üst kafa bandı dikişli, ses kartı var, kablosu dikişli.
Bu tarz farklar var en önemlisi ses kartı tabii ki aşırı rahat kafanda hissetmiyorsun bile neredeyse.
V2 olanı denedim bir fark yoktu aralarında yani kesinlikle öneririm.
İstediğin kriterlerde müzik performansı iyi fakat o kadar da Studio kulaklığı gibi performans vermez ama iyi kesinlikle.

Kulaklıklığı satıcaksan Razer BlackShark V2 almanı öneririm V2 X kullanıyorum birkaç farkı var üst kafa bandı dikişli, ses kartı var, kablosu dikişli.
Bu tarz farklar var en önemlisi ses kartı tabii ki aşırı rahat kafanda hissetmiyorsun bile neredeyse.
V2 olanı denedim bir fark yoktu aralarında yani kesinlikle öneririm.
İstediğin kriterlerde müzik performansı iyi fakat o kadar da Studio kulaklığı gibi performans vermez ama iyi kesinlikle.
Hocam Cloud Alpha'yı almadan önce bunu görmüştüm ancak tasarımını ve mikrofonunun çıkarılabilir olmamasını beğenmemiştim. Mikrofonu çıkarılabilir olsa direkt alabilirdim.

Hocam Cloud Alpha'yı almadan önce bunu görmüştüm ancak tasarımını ve mikrofonunun çıkarılabilir olmamasını beğenmemiştim. Mikrofonu çıkarılabilir olsa direkt alabilirdim.

Çıkırılabilir diye hatırlıyordum bunun Pro modelinde oluyormuş 😅
Mikrofon zaten çok rahat hareket ediyor arkaya doğru atarsanız geri gelmiyor ben 7/24 öyle kullanıyorum arkadaşlarla konuştuğum zamanlar hariç.

Çıkırılabilir diye hatırlıyordum bunun Pro modelinde oluyormuş 😅
Mikrofon zaten çok rahat hareket ediyor arkaya doğru atarsanız geri gelmiyor ben 7/24 öyle kullanıyorum arkadaşlarla konuştuğum zamanlar hariç.

Hocam şu anlık başka modellere bakayım, bulamazsam değerlendirebilirim.

Fiyat/performans olarak tercih edebileceğin bir ürün bırakıyorum; Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık - Game Garaj

Tasarım olarak hoşuma gitti, pedleri gayet büyük ve muhtemelen çok rahattır. Mikrofonu çıkarılabiliyor mu? Ses kalitesi nasıldır, müzik performansı vs? Kulaklığın kendi ses kartı var mı, jak girişiyle mi bağlanıyor? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Tasarım olarak hoşuma gitti, pedleri gayet büyük ve muhtemelen çok rahattır. Mikrofonu çıkarılabiliyor mu? Ses kalitesi nasıldır, müzik performansı vs? Kulaklığın kendi ses kartı var mı, jak girişiyle mi bağlanıyor? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Mikrofonu çıkarılabiliyor fakat bildiğim kadarıyla ses kartı yok istediğin gibi performans alamazsın jak girişli bir de.

İncelemesi var direkt;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
YouTube'da bakabilirsiniz, mikrofonu çıkıyor.

Mikrofonu çıkarılabiliyor fakat bildiğim kadarıyla ses kartı yok istediğin gibi performans alamazsın jak girişli bir de.

Tasarım olarak hoşuma gitti. Cloud Alpha'nın da ses kartı yok, ses performansı olarak çok rahatsız etmiyor aslında. Değerlendirebilirim Gamenote'u. Araştıracağım biraz.

Geri
Yukarı