400 TL Red Switch klavye önerisi

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Şu an kaliteli membrane bir klavye kullanıyorum ama artık mekaniğe geçmek istiyorum. Bir süre arkadaşımın mekanik klavyesini kullandım ve gerçekten mekanik hissiyatı ayrı bir güzel. Kendime de en uygun Red Switch diye düşünüyorum. Blue Switch çok fazla ses çıkardığı için düşünmüyorum. Ülkemizde de brown ve diğer Switch çok fazla yok o yüzden sessiz ve hızlı olan Red Switch düşünüyorum. Klavye çok hoşuma giderse 500 TL de çıkabilirim bilek desteği önemli değil ama olursa da olur. Önemli değil Rainbow olmasın. RGB istiyorum TKL klavye de olur. Onun haricinde Rampage, Gamepower gibi markalar önermediğiniz sürece yeni fikirlere açığım.

(Şu an ülkemizde Rainbow versiyonu var fakat RGB'si gelirse Redragon Kumara K552 2 RGB almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?)

Mosnter'ın sitesinden alırsanız Red Switch versiyonunu gönderiyorlar.

Şu an kaliteli membrane bir klavye kullanıyorum ama artık mekaniğe geçmek istiyorum. Bir süre arkadaşımın mekanik klavyesini kullandım ve gerçekten mekanik hissiyatı ayrı bir güzel. Kendime de en uygun Red Switch diye düşünüyorum. Blue Switch çok fazla ses çıkardığı için düşünmüyorum. Ülkemizde de brown ve diğer Switch çok fazla yok o yüzden sessiz ve hızlı olan Red Switch düşünüyorum. Klavye çok hoşuma giderse 500 TL de çıkabilirim bilek desteği önemli değil ama olursa da olur. Önemli değil Rainbow olmasın. RGB istiyorum tkl klavye de olur. Onun haricinde Rampage, Gamepower gibi markalar önermediğiniz sürece yeni fikirlere açığım.

(Şu an ülkemizde Rainbow versiyonu var fakat RGB'si gelirse redragon kumara K552 2 RGB almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?)

Hydra R6 alabilirsin.
Şu an kaliteli membrane bir klavye kullanıyorum ama artık mekaniğe geçmek istiyorum. Bir süre arkadaşımın mekanik klavyesini kullandım ve gerçekten mekanik hissiyatı ayrı bir güzel. Kendime de en uygun Red Switch diye düşünüyorum. Blue Switch çok fazla ses çıkardığı için düşünmüyorum. Ülkemizde de brown ve diğer Switch çok fazla yok o yüzden sessiz ve hızlı olan Red Switch düşünüyorum. Klavye çok hoşuma giderse 500 TL de çıkabilirim bilek desteği önemli değil ama olursa da olur. Önemli değil Rainbow olmasın. RGB istiyorum tkl klavye de olur. Onun haricinde Rampage, Gamepower gibi markalar önermediğiniz sürece yeni fikirlere açığım.

(Şu an ülkemizde Rainbow versiyonu var fakat RGB'si gelirse redragon kumara K552 2 RGB almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?)

Gerçi Rampage önermeyin demişssin ama kullananların çoğu memnundu bir bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı