400 TL Referans Kulaklık Önerisi

KopuQlavye

Hectopat
Yer
Yanlışlıkla Doğduğum Ev
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle hepinize iyi günler sosyal ailesi. Home studiom için bir referans kulaklık almam gerekli. Bu yüzden müzikle uğraşan çoğu youtuberde gördüğüm kulaklıklara yöneldim. Bütçem dahilinde olan AKG K72 fazlasıyla cazip geliyor, ancak akıl akıldan üstündür. Bu fiyat aralığında daha iyisi var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum.

Referans kulaklık? 400 TL ye ? Öyle bir dünya yok.
Üstad ben de biliyorum bu bütçeyle kaliteli bir şeye ulaşamayacağımı. Ama elimdeki bütçe bu. Profesyonel değilim, eğleniyorum vakit geçiriyorum. 5 liralık A101 kulaklığıyla yaptığım tonla mix var. Tahmin edebileceğin gibi sonuç rezalet. Bu çabamı bir adım ileri taşımak istiyorum ve param bu kadar. Bu bütçeyle K72'den daha kaliteli ses verecek bir kulaklık var mıdır?

Anladım. AKG işinizi görecektir. Sennheiser in alt seviye ürünlerine de bakabilirsiniz. Bu fiyat aralığında var mı? emin değilim. Ama en azından asıl işi stüdyo ekipmanı üretmek olan bu filmaların ürünleri multimedya ile adları anılan markalara göre ( sony, JBL vb.. ) nispeten daha uygun olacaktır.

Anladım. AKG işinizi görecektir. Sennheiser in alt seviye ürünlerine de bakabilirsiniz. Bu fiyat aralığında var mı? emin değilim. Ama en azından asıl işi stüdyo ekipmanı üretmek olan bu filmaların ürünleri multimedya ile adları anılan markalara göre ( sony, JBL vb.. ) nispeten daha uygun olacaktır.
Çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

K72 aldım. Ses kartı olmadan kullanıyorum. Buna rağmen gayet güzel iş çıkarıyor. Tavsiye ederim. Açılması yaklaşık 4-5 ay sürdü sürekli şarkı dinlememe rağmen.

Açılmasından kastınız nedir? Bildiğim kadarıyla kulaklık ve hoparlörlerde rodaj dönemi olmuyor. Kulağınızın alışma süreci olabilir mi?

Açılmasından kastınız nedir? Bildiğim kadarıyla kulaklık ve hoparlörlerde rodaj dönemi olmuyor. Kulağınızın alışma süreci olabilir mi?
Monitörler / hoparlörde vardır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı