Bütçe
350-400 TL
Reis; Razer Kraken X, gamenote 2002HD, Razer blackshark V2 X, Rampage RM-K60 drop Plus, Thermaltake TT e-sports shock Pro bunlardan hangisini almalıyım ve Max 500 TL en yi kulaklık önerir misin?

Kardeşim benim lütfen yeni bir konu açarak yardım ister misin bu şekilde farklı konuları işgal etme yardımcı olamayız sana!

3. kez söylüyorum lütfen yeni bir konu aç biz gelelim sana öneride bulunalım.

Konu acmayi bilmiyorum.

Üstte oyuncu kulaklığı diye bir kısım var ok ile gösterdim tıkla oraya.

1613143960353.png

Buradan sonra ise sağ üstte konu oluştur var başlığını at, sorunu yönelt altta yazım denetiminden nokta ve büyü harfi seç düzelt Butan'una tıkla konu oluştur de biz yardıma geliriz.

Farklı konuların altında yardım istemek yerine yeni bir konu bizim gözümüze görünür uğrarız konuya.

Üstte oyuncu kulaklığı diye bir kısım var ok ile gösterdim tıkla oraya.

Eki Görüntüle 876400

Buradan sonra ise sağ üstte konu oluştur var başlığını at, sorunu yönelt altta yazım denetiminden nokta ve büyü harfi seç düzelt Butan'una tıkla konu oluştur de biz yardıma geliriz.

Farklı konuların altında yardım istemek yerine yeni bir konu bizim gözümüze görünür uğrarız konuya.
ögrendim artik

Üç gündür kulaklık önerisi başlıklarına tıklıyorum. Birkaç anime sever arkadaş var tüm kulaklık başlıklarına fason bir kulaklığı önerip konuları işgal etmişler.

Aynen o kulaklık. Üstüne değişik değişik markalar basıp satılıyor.
240 TL'ye CH312' den daha iyi bir ses. Void Prodan daha iyi bir mikrofon ve Cloud alphaya yakın bir rahatlık sunuyor. Malzeme kalitesi kötü olsa bile hemen elinizde kalmaz. Daha iyi bir öneriniz var mı hocam?

240 TL'ye CH312'den daha iyi bir ses. Void Pro'dan daha iyi bir mikrofon ve Cloud Alpha'ya yakın bir rahatlık sunuyor. Malzeme kalitesi kötü olsa bile hemen elinizde kalmaz. Daha iyi bir öneriniz var mı hocam?

Ben öneren tarafta değilim. Önerileri değerlendirmeye çalışıyorum. Kulaklık alacağım. Ama tüm konuları sulandırmışlar. Fason ürün alıp cebimde ki parayı çöpe atmam.

Ben öneren tarafta değilim. Önerileri değerlendirmeye çalışıyorum. Kulaklık alacağım. Ama tüm konuları sulandırmışlar.
Çünkü fiyatından fazlasını sunan mükkemmel bir kulaklık hocam. O segmentte onu almamak size çok şey kaybettirir. Marka basılsın basılmasın işini gayet güzel yapıyor kendisi. Benim 500Tllik bir bütçem var ancak ben bile almayı düşünüyorum kendisini.

Geri
Yukarı