400 TL sıvı soğutma vs. hava soğutma

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hava soğutma aldım.

Hava soğutmam: Thermaltake UX200 ARGB 120mm işlemci hava soğutucu.
Fiyatı 365 TL sizce bu fiyata sıvı soğutma almak daha mı mantıklı olurdu 400 üzerine çıkamazdım yoksa iyi mi yapmışım.

Sıvı soğutma alma o fiyatlarda.
Snowman marka soğutuculara bak N11'den. 6 bakır borulu 3 fanlı ürünler iyi fiyatlara satılıyor. Veya Arctic 34 E Sports bakabilirsin. Coolermaster MA410, Hyper serisinden bir soğutucu bakabilirsin.

Arkadaşlar hava soğutma aldım.

Hava soğutmam: Thermaltake UX200 ARGB 120mm işlemci hava soğutucu.
Fiyatı 365 TL sizce bu fiyata sıvı soğutma almak daha mı mantıklı olurdu 400 üzerine çıkamazdım yoksa iyi mi yapmışım.

Sıvı soğutma bu seviyede aşırı gereksiz. Benim size önerim hava soğutma alacaksanız da en azından mugen 5 revb ya da FSP wingale 6 alın.

Sıvı soğutma bu seviyede aşırı gereksiz. Benim size önerim hava soğutma alacaksanız da en azından mugen 5 revb ya da FSP wingale 6 alın.

Thermaltake UX200 ARGB 120mm işlemci hava soğutucu. Bu iyi midir şu an buna sahipim yoksa yetersiz midir?
Sıvı soğutma için 400 ₺ az alsanız da kaliteli değildir eğer bütçenizi artıramıyorsanız hava soğutmada alabilirsiniz.

Thermaltake UX200 ARGB 120mm işlemci hava soğutucu. Bu iyi midir şu an buna sahipim yoksa yetersiz midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı