400 TL Ye Alınabilecek En iyi Oyuncu Monitörü

Oyuncu42

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 400 TL bütçem var. ASUS GTX 970 Kullanıyorum. Hangi monitörü tavsiye edersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ms 75 hz ve üzerine çıkamadığınız için tasarımı hoşunuza giden bütçenize yakın herhangi bir monitör tercih edebilirsiniz.

Yine de HDMI bağlantısı olan "BENQ GW2270H" marka-model monitörü düşünmelisiniz.

Benim kişisel fikrim ise eğer sizin için sorun olmayacaksa 2. el AOC 21.5" G2260VWQ6 arayışına girmenizdir.

Maksimum 400 TL bütçem var. ASUS GTX 970 Kullanıyorum. Hangi monitörü tavsiye edersin?
Bütçenizi biraz artırıp @Jira adlı arkadaşın önerdiği monitörü alın dediği gibi paneli gayet iyi oyunlarda sizin ve gözleriniz için gayet iyi.

1 ms 75 hz ve üzerine çıkamadığınız için tasarımı hoşunuza giden bütçenize yakın herhangi bir monitör tercih edebilirsiniz.

Yine de HDMI bağlantısı olan "BENQ GW2270H" marka-model monitörü düşünmelisiniz.

Benim kişisel fikrim ise eğer sizin için sorun olmayacaksa 2. el AOC 21.5" G2260VWQ6 arayışına girmenizdir.

Yorumunuz için Teşekkür ederim. AOC 21.5" G2260VWQ6 bu monitör çokmu iyi birde 2. elini nasıl bulabilirim.

Rica ederim. Şuan piyasanın en uygun ve en ideal 1 ms 75hz monörü olduğu için önerdim. Ayrıca AMD FREESYNC özelliği de mevcut. 2. el işini bilemem artık sahibinden, letgo vs :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı