400 TL'ye 1 haftalik PS5 kiralamak parasina deger mi?

Düştüğümüz duruma bak :D
Evet 😀 bildiğin komedi. 500 birim paraya satılan bir ürüne 400 birim parayla 1 haftalığına erişebiliyoruz.😄
Pc im yok hocam maalesef.

God of war, last of us 2, gran turismo sports gibi oyunlar var. Bir de astro playroom u çok merak ediyorum. En çok ta dualsense i .
Öyleyse dünyaya bir kez geliyoruz,yapıştır gitsin ama bu oyunlar 1 haftaya biter mi hiç bilmiyorum.

Değmez. PS4 daha ucuza gelecektir. Saydığınız bütün oyunlar PS4 oyunu. Grafik haricinde PS5'e çıkan ne varsa çıktı. Şu anda PS5 için alıp oynayabileceğiniz bir oyun yok. Sony'nin bütün oyunları gecikti.

DualSense'in de öyle çok bir büyüsü yok. Titreşimi daha hassas ve çok bölgeli vererek daha belirgin hissedilmesini sağlıyor. Öyle devrim yaratan, konsol sattıracak bir teknoloji değil. Çoğu kişi çok pohpohladı ancak benim kanaatimde kolun ömrünü kısaltan ve maaliyetini arttıran gereksiz bir teknoloji.

Oyun deneyimini geliştirmek istiyorlarsa gamepad tasarımından tamamen kurtulmaları lazım ki o da pek mümkün deģil gözüküyor.

Kısacası, PS5'e fazla para bayılmayın. PS4 daha ucuza gelecektir. Çoğu oyun geriye dönük uyumlulukla çalışacağı için grafikte aman aman bir azalma veya yükselme yaşanmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı