400 TL'ye 7.1 Kulaklık Önerisi

Ucuz etin yahnisi yenmez.
Bu sözün üzerine söyledim hocam.Tabiki her markaya her modele güven olmuyor helede ucuz olunca ama kulaklığı alıp kullandığım için yorumumu rahatça yapabiliyorum,mikrofonda dahil olmak üzere ses kalitesi gerçekten güzel.7.1 test videolarını denedim ve oyunda da kullandım, 7.1 vermiyorsa ben nasıl anlıyorum kimin nereden geldiğini ? Test ettiyseniz bişey diyemem ama en azından benim testlerime göre Artctis 3 den bi tık daha iyi ses kasılıyor bunda.Daha kaliteli ve pro kulaklıklar alamadıktan sonra gerisi gerçek manada 7.1 değil zaten,bu hepsi için geçerli hemen hemen.Mesela SteelSeries yeni kulaklıklarını tanıttı, asıl ses kaltesi be 7.1 deneyimi bunlarda diyor :) ee diğerleri ne yani yalanmıydı :D bu işler böyledir kanmayın bunlara.
Bunu https://www.amazon.com/gp/product/B0748MTZ1C öneririm.

(Bu ürün kablosuz o yüzden pahalı. )

Sanırım satın almışsınız.
Teşekkürler hocam,şuan bu aldığım kulaklık idare ediyor fakat professional manada bir kulaklık almak istiyorum birdahaki seferde, orta segmentten uzak duruyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı