400 TL'ye 7.1 kulaklık tavsiyesi

@Yener K. hocam yukarıda belirttiğim ses kartını jakla kullanmalı miyim? Yoksa USB 7.1 alıp geçeyim mi?

@ArthurMorgan33 hocam kulaklığın incelemelerine baktım, rahat olmadığı söyleniyor. Bu bütçede rahat ve konforlu olmasıyla öne çıkan bir alternatif var mı?

Son düzenleme:
@Yener K. hocam yukarıda belirttiğim ses kartını jakla kullanmalı miyim? Yoksa USB 7.1 alıp geçeyim mi?

@ArthurMorgan33 hocam kulaklığın incelemelerine baktım, rahat olmadığı söyleniyor. Bu bütçede rahat ve konforlu olmasıyla öne çıkan bir alternatif var mı?

V2 X rahat hocam, CH321 pek rahat değil.

O zaman alıyorum hocam V2 X'i, bunun yanında 3.5mm çıkışı önerisi yapar mısınız? Bir de bu dönüştürücünün performansa etkisi o kadar olur mu?

Neredeyse olmaz düzgün alırsanız lakin modeller konusunda bilgim yok.
Kutudan çıkıyor olabilir kutu açılımı videolarına bakın derim.

Oyun vb. için kullanacağım. 7.1 olması ve hafif olması benim için yeterli.
Rampage Rx6 X-Horse Modelini kullanıyorum, bu fiyata ne iyi mikrofonu bu kulaklıktadır. Ses kasması, müzik dinleme performansı ile bu fiyat aralığında hiç bir kulaklık ile karşılaşamaz bile. Tek sorunu fazla taktığınız zaman kulağınız büyük ise biraz sıkabilir.

NOT: Kulağınız büyük ise canınızı acıtabilir
KULAKLIK LİNKİ

Blackschark V2 X aldım. Geldiği zaman ilk deneyimlerimi paylaşırım. Yine de yorumlarınız için teşekkürler.

Hocam merhaba;
Aynı işlemci, aynı anakarta sahibiz. Bu durumdan dolayı aynı ses kartına sahibiz. Ben de v2X düşünüyorum fakat ses kartı şüphemden dolayı cesaret edip alamadım deneyimlerinizi paylaşma şansınız var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı