400 TL'ye fare önerisi

Bütçe
400
Teşekkürler. Sadece görünüşlerine bakmıştım akşam detaylı araştırırım. Bu marka model gayet iyi görünüyor.

Kablolu olan Basilisk v2 modelini şuan 400 tlye bulamassınız yalnız, 650 lira üstünde başlıyor fiyatı. Arkadaşın attığı linkte indirim varmış malesef stoğu bitmiş. Diğer kablosuz olan modeli ben kullandım hiç beğenmedim iade ettim. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Kablolu olan Basilisk V2 modelini şu an 400 TL'ye bulamazsınız yalnız, 650 lira üstünde başlıyor fiyatı. Arkadaşın attığı linkte indirim varmış maalesef stoğu bitmiş. Diğer kablosuz olan modeli ben kullandım hiç beğenmedim iade ettim. Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz.

Kağıt üzerinde çok güzel özelliklere sahip mouse. O yan tarafındaki çıkıntının nasıl etkilediği kişiden kişiye değişiyor tabii. Sizi o mu rahatsız etti?

Kağıt üzerinde çok güzel özelliklere sahip mouse. O yan tarafındaki çıkıntının nasıl etkilediği kişiden kişiye değişiyor tabii. Sizi o mu rahatsız etti?

Fps oyunları oynadığım zaman zarfında almıştım, geçikmeler yaşadım. Bir de dediğiniz gibi dizaynı hoşuma gitmedi , elim çok büyük olmadığı içinde rahatsız edici geldi bana.

Fps oyunları oynadığım zaman zarfında almıştım, geçikmeler yaşadım. Bir de dediğiniz gibi dizaynı hoşuma gitmedi , elim çok büyük olmadığı içinde rahatsız edici geldi bana.
Gecikmeler yani mouse takıldı mı ?

Gecikmeler yani mouse takıldı mı ?
Ani tepkilerde geç tepkime veriyordu. Ayrıca
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyuda izleyin derim, ben zamanında aynı sorunları yaşadığım için kurcalarken denk gelmiştim. Çift basma , sol sağ tuşlardan farklı sesler çıkması gibi şeyleri var.

DeathAdder V2 ve Viper Mini arasında çok fark var mı ? Mini felen ama iyiyse tercih edebilirim.

DeathAdder V2 ile DeathAdder V2 mini arasında 250-300 lira fazladan para verecek kadar büyük bir fark var mı ? Ellerim baya büyük 20x10. Mini olanı çok ufak gelir diye endişe ediyorum ama fotograflara bakınca öyle çokda bir fark görünmüyor sanki. Switch kalitesi vb. aradaki farkı ödemeye değer mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı