400 TL'ye Kadar Tablet Önerisi

Eray Eker

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Tekirdağ/Kırklareli/Edirne
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
Arkadaşlar elimde kullanabildiğim 1 adet netbook, 2 adet masaüstü bilgisayar var fakat ufak tefek işler için kullanabileceğim arada oyun oynatsa yeterli.
Kullanış açısından ekran boyu 7'' üzeri olursa daha iyi olur. Marka olarak öncelik yok fakat arada güncelleme gelirse iyi olur. Mağaza fiyatı 400TL' yi geçmez ise sevinirim. Birde markasından emin olmadığım bir tablet linkini paylaşıyorum fiyatı çok ucuz özellikleri de iyi gibi geldi düşüncelerinizi bekliyorum.
PolyPad i7 pro
Merak ettiğim diğer konu ise android mi yoksa windows işletim sistemli bir tablet mi daha iyi olur?
@BilgisayarKurdu

Polypad gibi markalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Karından çok zararı oluyor bu tür markaların. Samsung, Asus gibi tanınmış markalara bak(Casper'dan uzak dur). Buda tavsiyem;SAMSUNG T230 QUAD CORE 1.2GHZ-1,5GB DDR3-16GB DISK-7''-CAM- AND.4.4 - Vatan Bilgisayar

Önerin için teşekkür ederim kesinlikle düşüneceğim fakat benim için ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur ihtiyaç değilde birazda üşengeçliğimden alıyorum tableti oyunu zaten bilgisayarda oynuyorum ufak işler için ama dediğiniz gibi marka önemli zaten mağazadan almayı değilde dağıtıcısından almayı düşünüyorum genelde %20 kadar fiyat daha uygun oluyor. Biraz daha araştırıp almakta fayda var. Başka öneriniz var ise özellikle ekranı daha büyük bir model link atın.

Bilinmedik markalardan alınan tabletler, parayı çöpe atmaktan başka işe yaramıyor. Ya dokunmatiği, ya şarj aleti, yada başka bir şeyi arıza çıkarıyor. Tecrübeyle sabittir :)

Kardeşim merhaba,
ben dün hızlıal sitesinden şu tabletin siparişini verdim.
Normal fiyatı 401.20 TL ,
şu an indirimde 259.90 TL,
puanlarla birlikte 253 liraya geldi. Kargo da ücretsiz.
Kutu içeriği de; kılıf, temizleme bezi, kulaklık, dokunmatik kalem, otg kablo,
Fiyatına göre özellikleri güzel duruyor.
Ben özellikle uygun fiyatlı aradığım için bunu aldım,
tablette Rockchip RK3188 4 çekirdek 1.60 GHZ hızında işlemci, 2 GB Ram, 4 çekirdek MALİ 400 MP4 ekran kartı ve 16 GB Dahili Depolama, 6000 MaH Batarya ve Androd 4.4.4 KitKat mevcut. Ekran boyutu 10.1"... Fiyat da 259.90 TL.
Almak isteyen arkadaşlar Fiyat-Performans açısından değerlendirebilir gibime geliyor...
Teknik özelliklerin çoğu altta. Linkini de veriyorum. Bir inceleyin derim...
www.hizlial.com: Codegen Novatab 10.1'' 16GB Tablet 10543925 | hızlıal.com
Codegen-NovaTab_26.jpg

Kardeşim merhaba,
ben dün hızlıal sitesinden şu tabletin siparişini verdim.
Normal fiyatı 401.20 TL ,
şu an indirimde 259.90 TL,
puanlarla birlikte 253 liraya geldi. Kargo da ücretsiz.
Kutu içeriği de; kılıf, temizleme bezi, kulaklık, dokunmatik kalem, otg kablo,
Fiyatına göre özellikleri güzel duruyor.
Ben özellikle uygun fiyatlı aradığım için bunu aldım,
tablette Rockchip RK3188 4 çekirdek 1.60 GHZ hızında işlemci, 2 GB Ram, 4 çekirdek MALİ 400 MP4 ekran kartı ve 16 GB Dahili Depolama, 6000 MaH Batarya ve Androd 4.4.4 KitKat mevcut. Ekran boyutu 10.1"... Fiyat da 259.90 TL.
Almak isteyen arkadaşlar Fiyat-Performans açısından değerlendirebilir gibime geliyor...
Teknik özelliklerin çoğu altta. Linkini de veriyorum. Bir inceleyin derim...
www.hizlial.com: Codegen Novatab 10.1'' 16GB Tablet 10543925 | hızlıal.com
Eki Görüntüle 44426

Mali 400 gpu biraz eskidi artık diye düşünüyorum. İnceleme yapın, forumda paylaşın belki iyi üründür. Biraz daha araştırayım genelde firmalar yeni yılın ilk çeyreğinde yeni ürünleri piyasaya sunuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı