400 TL'ye PC için gameped önerisi

EnisKeskin

Hectopat
PC'de oyun oynamak için kol satın almam gerekiyor, bütçe 400 TL. (bütçeyi 30-40 TL geçse bir şey olmaz.) Orijinal olmayan 350-450 TL arası DS4 modelleri hoşuma gitti. Fakat orijinal olmadığı için çabuk bozulur vb. sebeplerinden buraya danışmak istedim. Genel olarak alacağım koldan yüksek bir kalite beklemiyorum Bluetooth ile PC'ye bağlanma,
İçinden şarj kablosunun çıkması, aldıktan sonra en az 1 yıl idare etmesi beklentilerim arasında. Orijinal olmayan ürün kullanmış arkadaşlar varsa sorun yaşayıp yaşamadıklarını veya alternatif olarak hangi ürünleri önerdiğinizi belirtirseniz sevinirim. Neden o kadar kol varken çakma DS4 almak istiyorsun derseniz PS4 ve Xbox kollarına elim daha çok alışık. Logitech gibi markaların kontrolcüsünü kullanmadım hiç, uzaktan da pek hoş durmuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'de oyun oynamak için kol satın almam gerekiyor, bütçe 400 TL. (bütçeyi 30-40 TL geçse bir şey olmaz.) Orijinal olmayan 350-450 TL arası DS4 modelleri hoşuma gitti. Fakat orijinal olmadığı için çabuk bozulur vb. sebeplerinden buraya danışmak istedim. Genel olarak alacağım koldan yüksek bir kalite beklemiyorum Bluetooth ile PC'ye bağlanma,
İçinden şarj kablosunun çıkması, aldıktan sonra en az 1 yıl idare etmesi beklentilerim arasında. Orijinal olmayan ürün kullanmış arkadaşlar varsa sorun yaşayıp yaşamadıklarını veya alternatif olarak hangi ürünleri önerdiğinizi belirtirseniz sevinirim. Neden o kadar kol varken çakma DS4 almak istiyorsun derseniz PS4 ve Xbox kollarına elim daha çok alışık. Logitech gibi markaların kontrolcüsünü kullanmadım hiç, uzaktan da pek hoş durmuyorlar.
Orijinal olmayan DS4 modellerinden 2 farklı markanın ürününü iki arkadaşım kullanıyor. Bir süre sorunsuz çalışıyor fakat biraz zaman geçtikten sonra bataryası ölüyor mecbur kablolu kullanmak zorunda kalıyorsun yoksa sürekli bağlantı kesiliyor. Logitech f710 model gamepad'i uzun süre araştırdım. Sıfır alacaktım yanılmıyorsam 500 lira civarıydı. Araştırırken sarı sitede ikinci el olarak 60 liraya gördüm. Pil kapağı ve USB alıcısı kayıptı. Kolu almadan önce Logitech desteğe yazdım ve fatura dahi istemeden bana 2 günde (Hollanda'dan Türkiye'ye 2 günde şaka gibi :D) alıcıyı gönderdiler. Ardından param güvende ile kargo dahil 90 liraya kolu aldım. Bu zamana kadar ucuz pahalı çok kol kullandım bu kadar hoşuma giden kol olmadı. Eğer bulabilirsen ikinci el alabilirsin. Bir yıl zaten en dandik kol bile idare eder. Gidip 500 liraya almak yerine düzgün kullanılmış 200-300 liraya ikinci el F710 alabilirsin. Şekli biraz değişik evet ve ucuz kollara bakarak kol ağır kalıyor ama ben alıştım gayet memnunum.

Araştırırken sarı sitede ikinci el olarak 60 liraya gördüm. Pil kapağı ve USB alıcısı kayıptı. Kolu almadan önce Logitech desteğe yazdım ve fatura dahi istemeden bana 2 günde (Hollanda'dan Türkiye'ye 2 günde şaka gibi :D) alıcıyı gönderdiler. Ardından Param Güvende ile kargo dahil 90 liraya kolu aldım.

Sitede receiver kayıp ilanıyla fazlasıyla ilan var 100TL civarına alınabilir mi alıcı gönderirmi Logitech abimiz :D

Geri
Yukarı