400 TL'ye Samsung C410 Yazıcı İçin Toner Önerisi

Sekiroğlu

Centipat
Daha fazla  
Samsung C410W model lazer yazıcı kullanmaktayım. Siyah ve diğer renkler olacak şekilde bir toner seti almayı planlıyorum ama ilk kez toner alacağımdan hangi marka-model alacağımı bilmiyorum. Benim yazıcıya muadil, 400 TL bandında toner önerebilir misiniz? Eğer bu bütçede yoksa daha da esnetebilirim bütçeyi.

Samsung C410W model lazer yazıcı kullanmaktayım. Siyah ve diğer renkler olacak şekilde bir toner seti almayı planlıyorum ama ilk kez toner alacağımdan hangi marka-model alacağımı bilmiyorum. Benim yazıcıya muadil, 400 TL bandında toner önerebilir misiniz? Eğer bu bütçede yoksa daha da esnetebilirim bütçeyi.
Ben bilgim olmadığı için soruyorum. Lazer yazıcılardaki toner kaç basıma kadar gidiyor? Ya da örnek vermek isterseni güzde 10 renk 10 siyah beyaz önlü arkalı bir metin bassanız bu aylık mı gider yoksa şu kadar baskıyı karşılar der misiniz?

Ben bilgim olmadığı için soruyorum. Lazer yazıcılardaki toner kaç basıma kadar gidiyor? Ya da örnek vermek isterseni güzde 10 renk 10 siyah beyaz önlü arkalı bir metin bassanız bu aylık mı gider yoksa şu kadar baskıyı karşılar der misiniz?
700 sayfa yazıyor toner kapasitesinde. Ben yaklaşık 6 yıldır ayda 5 6 kere ödev çıktısı almak için kullanıyorum yazıcıyı ve daha yeni toner uyarısı vermeye başladı.

700 sayfa yazıyor basım ömründe. Ben yaklaşık 6 yıldır ayda 5 6 kere ödev çıktısı almak için kullanıyorum yazıcıyı ve daha yeni toner uyarısı vermeye başladı.
Teşekkür ederim. Ben tabletten notlarımı alıyorum ve yazıcı alma fikrimde var. Notlarımı renkli baskıyla çıkartıp bir defter haline getirmek istiyorum. Vize-Final öncesi tekrar ve gözden geçirmek adına. Daha uygun fiyatlı kaliteli lazer yazıcılar var mı?

Geri
Yukarı