400 TL'ye Sessiz RGB fan tavsiyesi

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Cooler Master MB511 kasa ve MSİ B450 Tomahawk Max anakarta sahibim. Başlıkta belirttiğim gibi kasamın ön paneli için 3 adet sessiz RGB fan arıyorum. Soğutma performansı da iyi olursa sevinirim. Ama öncelik fazla gürültü, bobin zırıltısı vs. yapmaması. Bütçe 300-400 civarı, aşağısı yukarısı önemli değil ama uygun olursa da güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
ID-COOLING DF-12025 ARGB Trio Snow 4Pin PWM 3'lü Kasa Fanı Fiyat kontrolcüsü mevcut kumandası üzerinden fan hızı ayarı renk ayarı seçenekleri var bütçeni aşıyor ama iş görür bende almayı düşünüyorum bu üründen.
Sanırım aynı fan tekli olarak 450tlye geliyor, almayı düşünüyorsanız. Kasada ARGB desteği olmadığı için direkt RGB almak istiyorum, anakart üzerinden hız ve renk seçenekleri kontrol edeceğim. Bütçeyi biraz aşıyor o yüzden pek yanaşmak istemiyorum teşekkürler.

Sanırım aynı fan tekli olarak 450tlye geliyor, almayı düşünüyorsanız. Kasada ARGB desteği olmadığı için direkt RGB almak istiyorum, anakart üzerinden hız ve renk seçenekleri kontrol edeceğim. Bütçeyi biraz aşıyor o yüzden pek yanaşmak istemiyorum teşekkürler.
Anakartımda ARGB girişi yok ne yazık ki o nedenle set halinde almam gerekiyor

Geri
Yukarı