400 TL'ye SSD önerisi

Bütçe
400₺
Senin SSD SATA olduğu için AHCI yaparsan ekstra performans artar, mis gibi olur, bal gibi olur. Kronik sorunlu değil, bu bütçeye göre önerilen bir SSD.
Sağolasınız hocam. Teşekkür ederim.

Senin SSD SATA olduğu için AHCI yaparsan ekstra performans artar, mis gibi olur, bal gibi olur. Kronik sorunlu değil, bu bütçeye göre önerilen bir SSD.

BIOS'um AHCI'yı destekler mi bilmiyorum ama deneyeceğim.

Benim gibi ucuz diye abidik gubidik marka almayın da. Arkadaşlar ne öneriyorsa onu alın. Guancun diye dandik bir marka yüzünden son 1 ayda saçlarım beyazladı. :)

Benim gibi ucuz diye abidik gubidik marka almayın da. Arkadaşlar ne öneriyorsa onu alın. Guancun diye dandik bir marka yüzünden son 1 ay saçlarım beyazladı. :)

Fazla ucuz bir SSD. Fazla bir şey beklememek lazım Guancun'dan.

Fazla ucuz bir SSD. Fazla bir şey beklememek lazım Guancun'dan.

Hocam ben o SSD'yi almadan önce size danışsaydım, inanın sinir sahibi olmazdım. Ama bilmiyordum ki, Technopat'ta sizin gibi yardımsever bilge insanlar olduğunu.

Aslında yine tongaya geldim ve bu sefer de Adata SU650 aldım. SSD hakkındaki yorumları okuyunca düşüp bayılacaktım. :)

Bence bütçeyi zorlayın Samsung'un SSD'lerini almaya çalışın.

Güzel ve sağlam SSD. Fiyatı bayağı düşmüş, kesinlikle alınır. PNY'den çok daha kaliteli. Samsung kalitesi var. Firmware güncellemesi var, yazılımı var.

Güzel ve sağlam SSD. Fiyatı bayağı düşmüş, kesinlikle alınır. PNY'den çok daha kaliteli. Samsung kalitesi var. Firmware güncellemesi var, yazılımı var.
Kesinlikle hocam Samsung baya fark ettiriyor kendini. Ama şunu fark ettim ki laptoplarda tek ssd olunca Windows ve dosyalar ayni klasörde olduğu icin ara sıra takılmalar oluyor.

Bence bütçeyi zorlayın Samsung'un SSD'lerini almaya çalışın.

Hocam bütçemin fazla üstüne çıkıyor. Samsung'un kaliteli olduğunu zaten biliyorum. Bu SSD'nin uygun fiyatlı 120 GB veya 128 GB olanı var mıdır?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı