400 TL'ye tablet tavsiyesi

Benim orda vurgulamak istediğim ucuzluk değil aslında zaten discovery asla almam zaten. Demek istediğim daha yüksek donanım ve ''kaliteye'' daha az miktar ödemem ki bu niye beni Samsunga yönlendirsin? Doğru bak sar değeri ve kalitesiz bir telefon olması benim discovery almamam için bir nedenimdir. Sonuçta paramla rezil olmak istemem. Note 4 ve kap kullanma örneği vermişsin hani samsungun plastiği çok güzelmiş gibi konuşmussun mesela. O da doğru ben Samsung alsam o plastiğe kap kullanırım yani. Emin ol htc, sony, lg gibi firmalar samsungtan daha iyi cihazlar öne çıkarıyorlar. Yani bana göre bu işte usta falan değiller. Ha Samsung o arayüz yerine adam gibi bisey getirir o zaman o dandik plastiğine bakmam...
Touchwiz in nesini sevmiyorsunuz ? Düşük donanımlı S3 Mini, S4 Mini, S2, Note 1, Ace gibi cihazları kullanıp "Telefonum kasıyooğ" diyorsunuz. Bırak ta Android telefon 3 sene sonra kassın. Sırf touchwiz ve destek için Samsung alacağım.

Sorun touchwiz'de değil zaten sorun kullandığı ramde

Touchwiz in nesini sevmiyorsunuz ? Düşük donanımlı S3 Mini, S4 Mini, S2, Note 1, Ace gibi cihazları kullanıp "Telefonum kasıyooğ" diyorsunuz. Bırak ta Android telefon 3 sene sonra kassın. Sırf touchwiz ve destek için Samsung alacağım.

aslında o saymış olduğun telefonlar arayüzde pek aşırı sıkıntı yapmıyor, sadece orta sınıftaki telefonları ne yazık ki kasıyor bunun birini örnek olarak Ace 2'dir daha önce kullanmıştım önceden 2.3.6 sürümü kullanıyordu ve 4.1.2 güncellemesinden sonra kasma ve siyah bir ekran geliyordu.

Samsung Galaxy Note 1/2/3/4 serisi güzeldir ve samsung'un S serisinden bile iyi donanıma sahip.

Yok zaten ben düsük donanımlı ciihaz için demek istemedim bunları. amiral gemileri için bahsettim zaten. Samsungunda alt ve orta sınıf cihazınıda kullanmadım. Zaten olayda onda değil adam 3 gb ram koyuyor 2 gb ramlik cihazla aynı boş ram kalıyor. Sıkıntıda burda çıkıyor sistem yavaşlıyor kısa bir süre sonra. S5 çıktı adamlar hala şu yazılım işini tam hallemediler. Koskoca firma bu işi bilmiyormu yoksa milletimi keklemeye çalışıyor?

Sorun touchwiz'de değil zaten sorun kullandığı ramde

aslında o saymış olduğun telefonlar arayüzde pek aşırı sıkıntı yapmıyor, sadece orta sınıftaki telefonları ne yazık ki kasıyor bunun birini örnek olarak Ace 2'dir daha önce kullanmıştım önceden 2.3.6 sürümü kullanıyordu ve 4.1.2 güncellemesinden sonra kasma ve siyah bir ekran geliyordu.

Samsung Galaxy Note 1/2/3/4 serisi güzeldir ve samsung'un S serisinden bile iyi donanıma sahip.
Zaten bende Samsung'un S serisini sevmiyorum. S5 fiyatına bal gibi Z2'mi, G3'ümü kullanırım. Ama Note serisini hiçbir şeye değişmem (3-4).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı