400 TL'ye TurkNet için modem önerisi

Lethium6161

Hectopat
Arkadaşlar, 50 Mbps yeni internete geçeceğim. TurkNet alacağım. Modem olarak TurkNet'in sattığı modem nasıldır? Peşin alacağım 385 TL. Başka önerileriniz varsa en fazla 400 TL olsun.

Arkadaşlar, 50 Mbps yeni internete geçeceğim. TurkNet alacağım. Modem olarak TurkNet'in sattığı modem nasıldır? Peşin alacağım 385 TL. Başka önerileriniz varsa en fazla 400 TL olsun.

O bütçede TurkNet'in modemi en iyi seçenek ama bütçeyi aşabilirsen kesinlikle Keenetic Extra DSL almanı öneririm çünkü SNR ayarı yapma seçeneği mevcut.

Ben aldım kendi verdikleri modemi, beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Değeri tam veya üst veriyor. Wi-fi performansı genele göre daha iyi. Yorumlar da bu yönde.

2. elde temiz keenetic extra dsl bulabilirsiniz. Yada sıfır keenetic extra dsl.
Omni dsl o hızlarda önermem. 5 GHZ li bir cihaz almanınız daha iyi olacaktır. Eğer kablolu bir kullanım yapacaksanız o zaman omni dsl olabilir.

Bende TurkNet 35Mbps kullanıyorum. DSL-N16 modemim ve tam performansta kullanıyorum. Dilersen bir üst modeli olan DSL-AC750'ye bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı