4000-4500 TL arası laptop önerisi

Genfenerli07

Kilopat
Daha fazla  
Çok fazla üst seviye oyun meraklısı değilim, FIFA serilerini önümüzdeki birkaç yıl boyunca oynatır dediğiniz, beğendiğiniz, kullandığınız laptop var mı? Önerilerinizi bekliyorum.

1- HP ısınma sorunlarını çözdü bunları geçelim artık.

2- Laptop konusu açan kişilerin çoğu tasinabirlik için açıyor masaya koyduktan sonra tabii ki sistem toplamak çok faha iyi olur.

3- AMD 3550H fiyatına göre iyi.

5000 TL civarı sistemde eğer amacınız oyun oynamaksa kesinlikle bulabilirseniz GTX 1650 bulamazsanız GTX 1050 Ti içeren laptop almalısınız. Param artsın diyorsanız en kötü GTX 1050 almalısınız. Daha aşağısına bakmayın.
GTX 1650 ->

5000 TL civarı sistemde eğer amacınız oyun oynamaksa kesinlikle bulabilirseniz GTX 1650 bulamazsanız GTX 1050 Ti içeren laptop almalısınız. Param artsın diyorsanız en kötü GTX 1050 almalısınız. Daha aşağısına bakmayın.
GTX 1650 ->
Peki sizce bu bilgisayarın performansı nasıl olur?
Gtx 1050 den ziyade buradaki ekran kartı hakkında da bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

İyi tamamda ryzen 4000’ler eziyor geçiyor 10. Nesil Intel’leri H serisini bilmiyorum ama diğerlerde fark atıyor hem 7. Nesil Intel’den bahsediyorsun ben 9. 10. nesil diyorum azcık sabretsin arkadaş.
Biraz araştırın ryzen 4000’leri bana hak vereceksiniz.
İnternet yüzünden iki defa attım mesajı şimdi ban yiyeceğim. 😡

İyi tamamda ryzen 4000’ler eziyor geçiyor 10. Nesil Intel’leri H serisini bilmiyorum ama diğerlerde fark atıyor hem 7. Nesil Intel’den bahsediyorsun ben 9. 10. nesil diyorum azcık sabretsin arkadaş.
İnternet yüzünden iki defa attım mesajı şimdi ban yiyeceğim. 😡
Ne zaman çıkacak peki? Bu fiyat aralığında mı olacak laptoplar?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı