4000-4500 TL Monitörlü PC Toplama

dddrr94

Hectopat
Herkese merhaba. Az önce 30 FPS ile CS:GO oynadığım dizüstü bilgisayarımı kasmalar sonucunda kırdım ve yeni bir PC alma işine koyulmak istiyorum ama bu işten gerçekten pek anlamam.

Yüksek derecede kasmadan CS:GO oynayabileceğim ve iyi değerlerde PUBG oynayabileceğim bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem 4000 TL monitor ile birlikte ama çok şartsa 500 daha çıkabilirim diye düşünüyorum. Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FCC6FFC7-2315-480C-A1A6-4617DA09C42D.jpeg 5A7943D1-8C92-4AA5-A4A8-BF4F82FF4E4F.jpeg
Mobildeyim ondan böyle idare et.Bu arada sinerjiden topladım

Daha verimli PSU, fiyat/performans olarak daha iyi bir SSD, yine fiyat/performans olarak daha iyi bir HDD, daha güçlü bir işlemci, ekstra 8 GB ve daha hızlı bellekler. Kasa olarak P300 modelini çok beğeniyorum.
Hard disk ve ekran kartı ilk sistemde daha iyi gibi ve sanki kasanın fanı yetersiz gibi geldi. Soğutma sıkıntısı yaşanmaz mı sence?

AMD RYZEN 5 1600 - ASUS DUAL-GTX1060-O3G - ASUS PRIME B350M-K -KINGSTON 8 GB RAM 3500 e vatandan alabilirsin. Stokta yok demeyin siteden satış yok vatana gidersen o fiyata toplarlar. Monitör olarak modelleri öneriyorum. Nereden alacağına kendin karar verirsin güven ve fiyat açısından. AOC Q3279VWF Monitör LG 24MP59G-P Monitör bu monitör 615 TL civariydi geçen hafta vatan ve teknosada artmış fiyatı dilersen 27 inç olan modeli de var ıps panel LG olanlar. BenQ Zowie RL2455 Monitör Asus VP247QG Monitör monitörü 24 inç ten aşağı önermem küçük gelebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı