4000-5000₺ telefon önerisi

Blackbeard

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, annem için 4-5000₺ civarında bir telefon arıyoruz. Genel olarak Instagram ve YouTube'da gezer öyle oyunla işi pek olmaz. Önemli olan bilindik ve güvenilir bir marka olması, şarjının uzun gitmesi bizim için fazlasıyla yeterli. Tavsiye yazan herkese teşekkürederim.

Şarj ve kamerada fiyatına göre iyi iş çıkaracağını düşünüyorum.

Hocam inceledimde A23 ile A32 ile arasında pek fark yok gibi fiyat olarak da 200-300TL oynuyor hangisini önerirsiniz?

Hocam inceledimde A23 ile A32 ile arasında pek fark yok gibi fiyat olarak da 200-300TL oynuyor hangisini önerirsiniz?

Hocam şimdi A32 ekranı AMOLED canlı duruyor ama içindeki helio işlemci benim gördüğüm kendimce çok gezinmede seri ısınan işlemcilerden. Bir de normal şartlarda kim olursanız olun kamerayı bir şekilde kullanırken işlemci kaynaklı kamera daha hızlı şarj götürüyor ve video çekiyorsa o tarafta sıkıntı olabilir. Annenizin de sizin sosyal medya amaçlı kullanma amaçlı olacağından ötürü A23 diyorum. 5G bizim buraya gelene kadar çok telefon çıkar.

M.23 öneririm. 4500 TL'ye İçinde Snap 750 olan başka telefon zor bulunur. Diğer özellikleride o fiyat segmentine göre ortalama hatta iyi sayılabilecek seviyede. Tek eksisi AMOLED ekran olmaması. Şu an Hepsiburada'da M52 5400 TL biraz bütçe artırabilirseniz o da güzel olur.
https://www.hepsiburada.com/samsung...9lglz5xJ_Mq73QBHYYBoC99AQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Galiba bütçeyi bir tık aşıp M52 en mantıklısı gibi hocam. Annem Samsung markadan başka istemiyor sürekli video izlediği için ekranın kaliteli olmasını istiyorum o yüzden bu mantıklı gibi.

Geri
Yukarı