4000-5000 TL arası telefon tavsiyesi

Zattirizort

Kilopat
Merhabalar. Telefonlardan uzun bir süre uzak kalmıştım, şimdi 4000-5000 TL aralığında güzel bir telefona ihtiyacım var.

Benim için önemli olan şeyler ekranı ve kasmaması. Kamerayı çok önemsemiyorum. Ekranın Hz'i yüksek olursa, parlak ve renkleri iyi vs olursa benim için iyi olur. Ve tabii bataryası bir günü çıkarır artık herhalde yeni modellerde. Teşekkür ederim.

Samsung A52 öneririm bu bütçede.
Kamera çok önemli değilse Samsung M52 bakılabilir performans ve daha yüksek ekran tazeleme miktarı sebebiyle.

@Zattirizort

A52'yi evet beğendim. Biraz denemiştim sağda solda. M52'yi kullanan var mı A52'ye göre nasıl acaba? Bir de bu Xiaomi, Oppo falan filan nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
A52'yi evet beğendim. Biraz denemiştim sağda solda. M52'yi kullanan var mı A52'ye göre nasıl acaba?

Malzeme kalitesi vb. olarak aynılar diye biliyorum.
M52 modeli ekran ve yonga olarak daha iyi A52'den.
Kamera ve suya/toza dayanıklılık olarak A52 daha iyi.

Bir de bu Xiaomi Oppo falan filan nasıldır?

Bu bütçede Xiaomi ve Oppo marka cihazlarda daha iyi bir alternatifi yok A52 ve M52 modelinin.

M52'yi kullanan var mı A52'ye göre nasıl acaba?
Donanım ve performans olarak M52 daha güçlü bir cihaz. Arka kamera olarak ise A52 daha iyi. Ekran tarafında da A52 90 Hz destekliyor, M52 120 Hz. Batarya performansları da iki cihazın benzer.

Oppo ve Xiaomi marka olarak iyi firmalar. Bu fiyat aralığında Samsung modelleri daha iyi. Samsung genel olarak da zaten daha iyi bir firma.
@Elan Morin Tedronai Aynı anda yazdık pişti olduk.

Yeni konular

Geri
Yukarı