4000-5000 TL Günlük Kullanım Laptop Önerisi

HB indirimleri derken neyi kastediyorsunuz?

Her ay Hepsiburada'da Msi laptoplarda %20 oranında indirim yapılıyor.

Bunun düşme ihtimali yok bence

Geçen ay fiyatı 5300 liraydı. Bu ay dolar düştü ve tahminen 5000 lira seviyesine düşer.

1.jpg
[/QUOTE]

Arkadaşlar teşekkür ederim ama oyun odaklı bilgisayar bakmadığımı belirtmiştim. Ayrıca MSI'ın bu modelinde HDD yok. Benim olmazsa olmazlarımdan biri 1 TB HDD + minimum 128 GB SSD bulunması cihazda. Bu kadar güçlü bir ekran kartına ihtiyacım yok. Dediğim gibi bilgisayar daha çok film izlemek günlük ofis dosyalarını falan kullanmak için kullanılacak. Görüntü kalitesi, işlemci hızı ve estetik görünüm daha ön planda benim için. Ayrıca 5000 TL'ye kadar bütçem.

@cdogu @Sylveon @Silinen üye

Freedos bilgisayarların çoğu zaten Linux yüklü geliyor. Windows kurmak sizin kullanımınıza bağlı. Dediğiniz şeyler için gerek yok bence.
Peki cihaza korsan Windows yükleme halinde cihazın garantisi ile ilgisi var mı? İnternette garantinin etkilenmediğine dair makaleler okudum ancak geçen gün Medimarkt'da satış görevlisi arkadaş freedos cihazlara o şekilde işletim sistemi yüklendiğinde garantinin geçersiz olacağını söylemişti.

Şu cihaz güzel. 1050 ti oyun da oynatır.
Bu cihazın fanının çok ses çıkardığı yazılıyor yorumlarda. Siz kullanıyor musunuz bu cihazı?

Son düzenleme:
Peki cihaza korsan Windows yükleme halinde cihazın garantisi ile ilgisi var mı? İnternette garantinin etkilenmediğine dair makaleler okudum ancak geçen gün Medimarkt'da satış görevlisi arkadaş freedos cihazlara o şekilde işletim sistemi yüklendiğinde garantinin geçersiz olacağını söylemişti.

Yazılım garantiyi etkilemez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı