4000-7000 TL arası TV önerisi

Tekrardan merhaba,
Sizin önerdiğiniz ile tosbihanın farklı model TV'sini arasında kaldım. Benim bulduğum Android TV, sizin önerdiğiniz Smart TV hangisini alayım aralarındaki fark nedir? Toshiba vestelinmiş kalitesiz almayın filan diyorlar bu konu ile alakalı yorumunuz nelerdir? :)

Epey sitesinden TV'leri karşılaştırdım. Linki:

@B 52 Stratofortress

Son düzenleme:
Tekrardan merhaba,
Sizin önerdiğiniz ile tosbihanın farklı model TV'sini arasında kaldım. Benim bulduğum Android TV, sizin önerdiğiniz Smart TV hangisini alayım aralarındaki fark nedir? Toshiba vestelinmiş kalitesiz almayın filan diyorlar bu konu ile alakalı yorumunuz nelerdir? :)

@B 52 Stratofortress

Smart TV'nin ekranı 5 inç kadar daha büyük. Fakat Android TV özelliği daha güncel, daha iyi bir özellik. Sanırım ben olsam Android TV alırdım. Ayrıca Vestel kalitesiz bir firma değil. Bizim eski televizyonu 11 yıl kadar kullandık hala sapasağlam duruyor.

Smart TV'nin ekranı 5 inç kadar daha büyük. Fakat Android TV özelliği daha güncel, daha iyi bir özellik. Sanırım ben olsam Android TV alırdım. Ayrıca Vestel kalitesiz bir firma değil. Bizim eski televizyonu 11 yıl kadar kullandık hala sapasağlam duruyor.

Aralarındaki 1000 TL fark boyut içinmi bunu merak etmiştim. 50 inç yeterde artar bana. Android TV dışında farkları var mı?

Aralarındaki 1000 TL fark boyut içinmi bunu merak etmiştim. 50 inç yeterde artar bana. Android TV dışında farkları var mı?

Aman aman bir şey yok, normal kullanıcının fark etmeyeceği şeyler. 1000 TL farka değer mi orası tartışılır. Ama bence değmez. Android TV olan en iyi seçenek gibi duruyor.

Aman aman bir şey yok, normal kullanıcının fark etmeyeceği şeyler. 1000 TL farka değer mi orası tartışılır. Ama bence değmez. Android TV olan en iyi seçenek gibi duruyor.

Katılıyorum. Başka güzel TV modeli bulamazsam alacağım. A101 sitesine güzel TV modelleri eklemişler uygun. Önerebileceğiniz veya kullandığınız TV modeli var mı?

Android TV daha iyi bir seçenek olacaktır, boyut çok mühim değilse Android TV daha esnek kullanım sunar.

Tekrardan merhaba,

@B 52 Stratofortress
Bu arada kısmen evet. Vestel, 2016 yılından beri Toshiba lisansı altında Toshiba için cihaz üretmekte. Ek olarak, Toshiba'nın belirli kalite standartlarına göre üretim yaptırdığını ve bu nedenle kalite farkı olacağını sanmıyorum.

Android tv alın. Bence çok güzel bir özellik. Samsung televizyonlarda youtube'i aç gibi bir özellik yok open the youtube diyorsun ingilizce dili var. Samsunga para vermeyin. Keşke bende zamanında LG aldırsaydım eve.

Yeni konular

Geri
Yukarı