4000₺ okul için dizüstü önerisi

asus alacak olursam 4 gb ekleme yaparım sorun değil ama bende dizüstü bilgisayardan anlamıyorum. Bu ekran katlarının hiç yoktan idare edip edemeyeceğini nasıl anlarım? Masaüstü olsa direk marka model yazıyor ama dizüstünde kafam karıştı.

Bu da güzel 12 gb ram var ryzen 3 var 256gb ssd var
Daha hızlı olsun derseniz bunu,

Depolaması daha cok olsun derseniz ise bunu ASUS X540ua-gq3415 Intel Core I3 7100u 8gb 512gb Ssd Freedos 15.6'' Fhd X540ua-gq34154 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL alın

asus alacak olursam 4 gb ekleme yaparım sorun değil ama bende dizüstü bilgisayardan anlamıyorum. Bu ekran katlarının hiç yoktan idare edip edemeyeceğini nasıl anlarım? Masaüstü olsa direk marka model yazıyor ama dizüstünde kafam karıştı.

İşlemcinin içerisindeki grafik yongasını kullanacaksınız, harici değil dahili ekran kartı ile geliyorlar.

ASUS alacak olursam 4 GB ekleme yaparım sorun değil ama bende dizüstü bilgisayardan anlamıyorum. Bu ekran katlarının hiç yoktan idare edip edemeyeceğini nasıl anlarım? Masaüstü olsa direk marka model yazıyor ama dizüstünde kafam karıştı.

Bütün atılan laptoplarda Vega 3 grafik işlemcisi var. GTA 5 bile oynarsınız öyle deyim.

Ekran kartı işlemcinin içinde bulunuyor.
Neden.

Geri
Yukarı