4000₺ okul için dizüstü önerisi

@AquariusS
İlk attığım en iyisi. Sen kararver.

@AquariusS ekran boyutu 14" eğer sana küçük gelmezse @erme hocamın attığına da bakabilirsin. 4. nesil daha modern bir işlemcisi var, ayrıca IPS panel yani renkleri daha iyi gösterir. 128 GB SSD yetmezse ilave yaparsın ileride sorun olmaz.

Evet buyurun bazıları için 8 gb ram o kadar para vermek yerine 4gb ekleme yaparsınız gibi yorumlar vardı. Tekrardan bakıp detaylı bilgi verirseniz bu 4ünden 1 tanesi alacağım.

@erme
@Sir Benjamin
@Bst26
@299712

Evet buyurun bazıları için 8 GB RAM o kadar para vermek yerine 4 GB ekleme yaparsınız gibi yorumlar vardı. Tekrar bakıp detaylı bilgi verirseniz bu 4'ünden 1 tanesi alacağım.

@erme
@Sir Benjamin
@Bst26
@299712

İlk 2 modelden birini almanızı öneririm.

Evet buyurun bazıları için 8 GB RAM o kadar para vermek yerine 4 GB ekleme yaparsınız gibi yorumlar vardı. Tekrar bakıp detaylı bilgi verirseniz bu 4'ünden 1 tanesi alacağım.

@erme
@Sir Benjamin
@Bst26
@299712

En üsteki performans olarak daha güçlü. En alttan ikisine 4 GB RAM eklemen gerek. Ayrıca 14 inç küçük gelebilir. Bana küçük geliyor. 1 veya 2. yi alabilirsiniz.

Evet buyurun bazıları için 8 gb ram o kadar para vermek yerine 4gb ekleme yaparsınız gibi yorumlar vardı. Tekrardan bakıp detaylı bilgi verirseniz bu 4ünden 1 tanesi alacağım.

@erme
@Sir Benjamin
@Bst26
@299712
İkinci veya birinci.

@erme
@Sir Benjamin
@Bst26
@299712

Benim cevap vermeme gerek kalmadı benim de oyum ilk ikiye :D

Geri
Yukarı