4000 TL altı en az 165 Hz monitör önerisi

E kulaklık mouse klavye nereye takacağım
Mouse klavye bilgisayara takılır. Ekrana takarak çalıştıramazsın. Bazı ekranlar var mouse klavye tanıyabilen ama onlar farklı ekranlar. İki sistem birden kullandığında birbiri arasında geçiş yapma özelliği olan ekranlar.

Telefon şarj etme vs için monitör usb'leri kullanabilir ama dediğim gibi diğer donanımların kasana veya laptopuna takılması gerek.

Kasaya neden takmıyorsunuz?
Kasaya takıldığını az önce öğrendim
Mouse klavye bilgisayara takılır. Ekrana takarak çalıştıramazsın. Bazı ekranlar var mouse klavye tanıyabilen ama onlar farklı ekranlar. İki sistem birden kullandığında birbiri arasında geçiş yapma özelliği olan ekranlar.

Telefon şarj etme vs için monitör usb'leri kullanabilir ama dediğim gibi diğer donanımların kasana veya laptopuna takılması gerek.
Sağ olun bilgi için

evet bunu hiç araştırmamıştım ve hiç masaüstü kullanmadım

Gayet güzel duruyor.
Bunu gaytet sevdim şu iki monitör arasaında hangisi daha iyidir sizce

Son düzenleme:
evet bunu hiç araştırmamıştım ve hiç masaüstü kullanmadım

Gayet güzel duruyor.
Bunu gaytet sevdim şu iki monitör arasaında hangisi daha iyidir sizce

Huawei 4 ms olduğundan rekabetçide DELL daha üstün gibi duruyor. Ayrıca VA panel ve curved. Tamamen farklı kulvarda iki ekran da. Ben hikayeli oyunlar da oynuyorum, film izleme keyfi de yapıyorum dersen DELL al derim.

3 milisaniye o kadar da fark etmez bence emin değilim ve VA Panel ve Curved olunca ne fark oluyor ki
daha zevklli olmaz mi curved ile oyun oynarken ya da film izlerken

Vurved ve VA panellerin rengi IPS kadar canlı olmuyor. Contrast olarak biraz önce diye biliyorum ama VA paneller. Ben her ikisini de denediğim için IPS keyfini canlılığını alamadım. Bu arada 3 ms dediğin oyuncu monitörlerinde önemli bir etken. Valorant gibi FPS ve Milisaniyelerin çok önemli olduğu bir oyun oynuyorsan seni avantajlı kılacaktır düşük ms.

Yeni konular

Geri
Yukarı