4000 TL altı monitör tavsiyesi

aliemir21

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC:ryzen5 2600,asus b450mk,16gb ram 3200mhz,gtx 1660 super,550w psu,480 gb sata ssd
Telefon:İphone 8
Arkadaşlar bütçem en fazla 4 bin TL. Şu anlık kullandığım 60Hz TN panel.

Bende yeni pc topladım benim önerim msı marka toplaman msı'ın 4000 tl altı çok güzel monitörleri var itopyanın sitesinden yada akakçe gibi sitelerden msı monitörler bakabilirsin

Bende yeni pc topladım benim önerim msı marka toplaman msı'ın 4000 tl altı çok güzel monitörleri var itopyanın sitesinden yada akakçe gibi sitelerden msı monitörler bakabilirsin
4000tl altı msi monitor goremedım

şu nasıl

Arkadaşlar bütçem en fazla 4 bin TL. Şu anlık kullandığım 60Hz TN panel.

Şuan kullandığım monitör. Arada nadiren ekranda beyaz bir ışık geliyor ama çok nadiren oluyor ve rahatsız etmiyor. 165hz 1ms ve en iyi özelliği bu fiyata IPS olması. Ghosting yok, ışık sızması üst orta kısımda biraz var. Parlaklığı bana bir tık az geldi ama yine de yeterli. Renkleri güzel. Çerçevesi ince. Tavsiye ederim.

VA panel fakat Curved. VA olmasına rağmen renkleri güzel diyorlar. Bunu da tercih edebilirsiniz.

Not: Asus TUF serisi monitörleri almanızı tavsiye etmem. IPS modellerde renkler çok sarı diye duydum. VG24V modelini kullanan bir arkadaşım var, ghosting olduğunu duydum. Fakat karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı