4000 TL APU sistem önerisi

YIKIK NECMİ

Hectopat
4000 lira bandında APU sistem arıyorum. APU olarak ekran kartı piyasası düşene kadar kullanmayı planlıyorum. Daha sonra uygun bir zamanda RTX 2060 veya 1660S ekran kartı almak var aklımda. 4300ge düşündüm ama çok fazla darboğaz yapar mı? (monitör dahil değil)

Darboğaz yapar mı? Yaparsa ne kadarlık bir darboğaz yapar fikriniz var mı? Sistem fena değil.

Onu önermem. O fiyata çöp almış oluyorsunuz. Bu parçaları alın:

Teknobiyotik APU 2021 - AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz, 16GB DDR4 Ram, 480GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik size bunu önerebilirim ben bunu almaya düşünüyorum yakın zamanda darboğaz yapar mı hiçbir fikrim yok siz bilirsiniz ben öneriyorum sadece. Ufak yükseltmeler.

Teknobiyotik APU 2021 - AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz, 16GB DDR4 Ram, 480GB SSD Oyun Bilgisayarı | Teknobiyotik size bunu önerebilirim ben bunu almaya düşünüyorum yakın zamanda darboğaz yapar mı hiçbir fikrim yok siz bilirsiniz ben öneriyorum sadece. Ufak yükseltmeler yapabilirsiniz.

R3 2200G serisi çok darboğaz yapar diye biliyorum aslında. Max 4 5 ay APU olarak kullanmayı planlıyorum.

Onu önermem. O fiyata çöp almış oluyorsunuz. Bu parçaları alın:

Toplam kaç yapıyor iyi duruyor sistem PSU Power Boost gibi markalar değil alınır bu 3.9k altıysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı