4000 TL Bilgisayar Toplama

Kral bu sistem nasıldır ? Monitör de alırsam yukarıdaki sistemin fiyatına geliyor. RX550 ileriye dönük bir kart olmadığından tavsiye etmeyeceksiniz ancak ben çok fazla yeni çıkan oyunları oynamayacağım. Belki yenilerden en çok oynayacağım Oyun Cyberpunk 2077 olur. O oyunu da sistem karşılıyor. Sizce nasıldır ?
cyberpunk 2077 yi karşılamıyor bu sistem ekran kartı çok kötü bi kere bu zamana göre cyberpunk da en düşük ayarlarda 720 p de 30 fps i zorlarsınız

cyberpunk 2077 yi karşılamıyor bu sistem ekran kartı çok kötü bi kere bu zamana göre cyberpunk da en düşük ayarlarda 720 p de 30 fps i zorlarsınız
Burada olanlara göre destekliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 19
Kral bu sistem nasıldır? Monitör de alırsam yukarıdaki sistemin fiyatına geliyor. RX550 ileriye dönük bir kart olmadığından tavsiye etmeyeceksiniz ancak ben çok fazla yeni çıkan oyunları oynamayacağım. Belki yenilerden en çok oynayacağım Oyun Cyberpunk 2077 olur. O oyunu da sistem karşılıyor. Sizce nasıldır?

Lütfen, çok kötü, rezalet. O ekran kartıyla hiçbir AAA oyunu akıcı oynayamazsınız. Ancak CS oynarsınız, LoL oynarsınız.

Kartı sadece ileriye dönük olmadığı için önermiyoruz, kart çöp.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyin. 1650 Super, RX580 8GB ile hemen hemen aynı ama çok daha yeni ve biraz daha performanslı.

Mis gibi 1650 Super almak varken neden zorluyorsunuz? Kullanın monitörünüzü ne olacak? Sistem karşılıyor demekle olmaz, kasar oyun, çok kasar. Ayarları sonuna kadar düşürmek zorunda kalırsınız.

Aradaki fark az olsa öneririz. Siteye güvenmiyorsanız bunu alın.

R3 3100 ve 1650 Super özelleştirmeleri ile. Aradaki fark o kadar fazla ki doğru düzgün karşılaştırma bulamadım, RX580 buldum sadece.

Lütfen, çok kötü, rezalet. O ekran kartıyla hiçbir AAA oyunu akıcı oynayamazsınız. Ancak CS oynarsınız, LoL oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoyu izleyin. 1650 Super, RX580 8GB ile hemen hemen aynı ama çok daha yeni ve biraz daha performanslı.

Mis gibi 1650 Super almak varken neden zorluyorsunuz? Kullanın monitörünüzü ne olacak? Sistem karşılıyor demekle olmaz, kasar oyun, çok kasar. Ayarları sonuna kadar düşürmek zorunda kalırsınız.

R3 3100 ve 1650 Super özelleştirmeleri ile.
Bu nasıldır ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201009-102916_Chrome.jpg
    Screenshot_20201009-102916_Chrome.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 22

R3 3100 ve 1650 Super özelleştirmeleri ile. Aradaki fark o kadar fazla ki doğru düzgün karşılaştırma bulamadım, RX580 buldum sadece.
İşlemci olarak R5 3500X nasıldır peki ? 33 TL gibi cüzi bir fark var.

Geri
Yukarı