4000 TL Bilgisayar Toplama

karagulmezmehmet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba , arkadaşlar ben bi tane sistem topladım. Sizin önerilerinizi bekliyorum iyimi . Değişecek maddeleri söylerseniz teşekkür ederim .
Z1nDEz.png

Bilgisayarı ne için alacaksın ? Eğer oyun için alacaksan işlemcini İntel Core i5-4690k yapıp ekran kartını GTX 980 yapmaya çalışın.

Bilgisayarı ne için alacaksın ? Eğer oyun için alacaksan işlemcini İntel Core i5-4690k yapıp ekran kartını GTX 980 yapmaya çalışın.
Evet , oyun bilgisayarı olarak kullanıcam . Ekran kartı şuan GTX 970 yeter bence fiyatıda çok iyi bence

lz4yGX.png

Beyler , arkadaşın dediğini dikkate aldımda bu ikisi arasında bi fark yok . Ama 86 TL fark var neden olabilir. Bide bu işlemciyi önerirmisiniz

66Mko9.png

Arkadaşlar , Bu sistem daha iyi gibi geldi hemde daha uygun . Sizce sistemler arası uyumluluk iyimi ?

Bak kardeşim bu kadar parayı gözden çıkartmışken gtx 980 alabilirsin bu sisteme işlemciden ve anakarttan kısıp ekran kartını gtx 980 alabilirsin.Bana yeter diyorsun 970 gibi bir kartın yetmeme gibi bir ihtimal yok zaten fakat ileriye dönük bir oyun bilgisayarı alacak isen 980 al yok ben 2-3 sene oynarım sonra oyunla çok fazla işim olmaz dersen 970 yeter.Hoş 970'te ileriye dönük bir kart performanstan memnun kalırsın.Fazla para harcamak istemiyorum diyorsan Gtx 970 al derim ki 1200-1300 Tl civarı bir ekran kartı için iyi bir fiyat gerçi fazlalık kişiden kişiye görede değişiyor ama ben lafı daha fazla uzatmamayım. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı