6500 TL bisiklet önerisi

rechtssprechung

Hectopat
Arkadaşlar selam, 4000 6500 lira civarı bütçem var. Bisiklet konusunda bilgili değilim. Kaç jant vs. nerelerde kullanışlı olur bilemiyorum. Arayışlarım aşırı hantal olmayan, çok hafif/dayanıksız da olmayan bir bisiklet. Dağ bisikletleri şehir içinde çok verimsiz değilse dağ bisikletleri hoşuma gidiyor. Gerisi size kalmış, tüm önerilere açığım. Günlük kullanacağım, arada yol falan da yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, 4000 6500 lira civarı bütçem var. Bisiklet konusunda bilgili değilim. Kaç jant vs. nerelerde kullanışlı olur bilemiyorum. Arayışlarım aşırı hantal olmayan, çok hafif/dayanıksız da olmayan bir bisiklet. Dağ bisikletleri şehir içinde çok verimsiz değilse dağ bisikletleri hoşuma gidiyor. Gerisi size kalmış, tüm önerilere açığım. Günlük kullanacağım, arada yol falan da yaparım.
Bisiklet jantını öğrenebilmek için boyunuzu söyler misiniz?

Boyum yaklaşık 185. 183 civarıydım 7-8 ay önceki ölçümlerde. Yaşım 18, kilom 85 civarı.
Kron Xc75 27.5 Jant 17 Kadro H.disk 2022Mat Siyah Gri Mavi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Sizin için şöyle bir dağ bisikleti buldum, boyunuz için uygun ve Hidrolik frene sahip güzel bir sürüş keyfi sunacağına eminim. Ancak internet üzerinden almak istemezseniz mağazadan da önerebilirim. Ayrıca Dağ Bisikleti - 27,5 Jant - Gri - ST 100 bu da gayet güzel.

Hiçbir problem yok, internetten alınca de-monte şekilde ulaşıyor sanırım. Servisine mi götürüyoruz montaj için?
Hayır maalesef kendi kutusunun içerisinde parça halinde geliyor. Montajını Youtube üzerinden videolar izleyerek yardım alabilirsiniz yapamazsanız yakınınzdaki bisikletçiye ya da servis vb'ye götürmek gerekiyor yani kısacası biraz uğraştırıcı :)

Hayır maalesef kendi kutusunun içerisinde parça halinde geliyor. Montajını Youtube üzerinden videolar izleyerek yardım alabilirsiniz yapamazsanız yakınınzdaki bisikletçiye ya da servis vb'ye götürmek gerekiyor yani kısacası biraz uğraştırıcı :)
Çok teşekkür ederim... Herhangi bir bisikletçi yapabiliyorsa sorun yok.

Arkadaşlar selam, arayışım açık ve net. 6500 TL'ye kadar dağ bisikleti arıyorum. Boyum 182-183 civarı olduğundan 27.5-29 jant olabilir. Zaten bu bütçede komponentler shimano oluyor genelde, onu söylemeye gerek duymadım. Baktığım ve hoşuma giden bisikletler:
  • Corelli Force 920
  • Bianchi Rcx 529

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı