4000 TL civarında Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Bence alınacak cihazın getirebileceği sıkıntılar da düşünülmeli. 5 kez değişime gönderip her defasında bozuk monster gelmesinden ötürü iade edip başka markalara yönelen insanlar tanıyorum. Kaldı ki arkadaşın ddr3L ile ddr4 ram arasında fark olduğuna inanmaması garibime gitti :) ddr3L 1600mhz ddr4 2133mhz de çalışıyor. IPS konusu ise sen mühendislik okuyacaksan sana gerekmiyor çünkü sen çizim yapacaksın. Aşırı doğruluk içeren renklere ihtiyacın yok diye düşünüyorum. Ben fotoğrafçılık la uğraştığım için ips panel bir model bakıyorum fakat monster harici yok gibi bişey. Ama gerek çevremde gerekte forumlarda gördüğüm kadarıyla monster hayatta almam.

Ddr3l 2133 mhz ram al fark olmasın ddr4 ile ayrıca monster alıpta aşırı pişman olmuş kimseyi görmedim bizim ailede 4 kişi monster kullanıyor hiçbir sıkıntı olmadı hiçbir forumda da çok kötüdür diye bir yazı görmedim almadan önce.

Ddr3l 2133 mhz ram al fark olmasın ddr4 ile ayrıca monster alıpta aşırı pişman olmuş kimseyi görmedim bizim ailede 4 kişi monster kullanıyor hiçbir sıkıntı olmadı hiçbir forumda da çok kötüdür diye bir yazı görmedim almadan önce.
Başka forum ismi vermek yasaktır ban filan yerim durduk yere şimdi yoksa verirdim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı