Çözüldü 4000 TL Drone Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat Sosyal kullanıcıları. Yaklaşık 1 yıl önce MJX bugs 3 uçan göz almıştım fakat yaklaşık 1-2 ay önce bir kaza sonucu kendisini kaybettim. Bütçe biriktirmeye başlayıp bu ay içerisinde 4000₺´yi tamamlayacağım inşallah. Aklımda DJI Mavic Mini FLY More Combo paketi var fakat bildiğiniz daha iyi marka veya model var mıdır? Bütçeyi bu arada esnetme şansım çok ama çok az dediğim gibi daha tamamlanmadı bile. 4-5 ay önce mevcut uçan gözümü satıp başka model almak için baktığımda 3200₺ idi fakat hızla yükselişe geçip bu ay 4000₺´ye ulaşmış Mavic Mini. Var ise önerilerinizi bekliyorum veyahut Mavic Mini sahibi var ise memnun mudur? Nereden almamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben memnunum ancak sensörleri olmadığı için dikkatli kullanmak gerekiyor. Açık alanda yüksek engellerin olmadığı yerde sorun olmuyor. Yeni başlayanlar için tam bir fiyat performans İHA'sı. Batarya performansı çok iyi. SHGM kaydı da gerekmiyor. Ben de heves edip martta Fly More Combo paketi almıştım. 2 kere uçurdum. Zamanım olmadığı için kullanamıyorum. Eğer ilgilenirseniz konuşabiliriz.

Ben memnunum ancak sensörleri olmadığı için dikkatli kullanmak gerekiyor. Açık alanda yüksek engellerin olmadığı yerde sorun olmuyor. Yeni başlayanlar için tam bir fiyat performans İHA'sı. Batarya performansı çok iyi. SHGM kaydı da gerekmiyor. Ben de heves edip martta Fly More Combo paketi almıştım. 2 kere uçurdum. Zamanım olmadığı için kullanamıyorum. Eğer ilgilenirseniz konuşabiliriz.
Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam?

Aldığım fiyat olan 3200 düşünüyorum. Dediğim gibi 2 kere uçurdum oda bataryalar eskimesin diye. Sıfır gözüyle bakabilirsiniz yani. Fotoğraf falan atabilirim Whatsapp'tan. Yani uçurmuyorum öyle duruyor. Yazık yani bari siz alın 4000 vermeyin boşuna diye düşündüm.

@snrkaan sanırım Antalya´da oturuyorsunuz ben İzmir´deyim. Burada satan biri daha var, fiyatlar hemen hemen sizinkiyle yakın. Onunla iletişime geçeceğim para tamamlanınca eğer olmaz ise sizinle detaylı konuşuruz uygunsa?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı