4000 TL Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
4000

Hypno

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yakın zamanda kendime yeni bir kulaklık alacağım. Şu anda Arctis 5 kullanıyorum ve performans olarak ondan kötü bir kulaklık istemiyorum. Bütçemi Arctis 5'in fiyatını referans alarak belirledim. Eğer bu kadar uçmadan Arctis 5'ten daha iyi performans vereceğini bildiğiniz kulaklık önerileriniz varsa onlara da açığım. Tercihen Wireless fakat güzel kablolu önerilerinize de açığım. Bütçemde çok ufak esneme yapabilirim.

5'den memnunsan "Arctis 9 Wireless" takip et hem bildiğinden şaşmamış olursun benim tavsiyem.
Bunu da düşündüm fakat böyle Arctis 7+ ile Arctis 9 arasında kalıyorum. Arctis 9'da bulunan BT özelliğini aktif kullanacağımı düşünmüyorum. Mesela yanlış bilmiyorsam Arctis 5 ve Arctis 7 arasında da ses kalitesi olarak aman aman bir fark yoktu sanırım. Eğer benzer şey bu modeller içinde geçerliyse sadece kablosuz yapmak için kulaklık değiştirmekte mantıklı gelmiyor.

Bunu da düşündüm fakat böyle Arctis 7+ ile Arctis 9 arasında kalıyorum. Arctis 9'da bulunan BT özelliğini aktif kullanacağımı düşünmüyorum. Mesela yanlış bilmiyorsam Arctis 5 ve Arctis 7 arasında da ses kalitesi olarak aman aman bir fark yoktu sanırım. Eğer benzer şey bu modeller içinde geçerliyse sadece kablosuz yapmak için kulaklık değiştirmekte mantıklı gelmiyor.

Hocam Arctis 9 kullanıyorum 1 sene sonra zibilyon tane problem çıkartmaya başladı aşırı dikkatli ve özenli kullanmama rağmen şu an şarj almıyor ve şarj aldığında ise 20 saniyede bir bağlantı kopuyor. Neredeyse 2 sene oldu birazdan ben de kulaklık önerisi için konu açacağım. Ben de BT özelliğini kullanırım diye düşünerek aldım fakat şu ana kadar 4-5 kere falan anca kullanmışımdır. Zamanında 2.5k gibi bir ücret ödemiştim, ödemez olaydım. Tabii benim böyle talihsiz şeyler yaşamam sizin de yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

5000 TL bütçeyle başladım Logitech G PRO X kablolu aldım 2500 TL'ye. Wireless de alabilirdim ama sırf kablosuz diye 2 tane kulaklık parası vermek istemedim. Bu fiyat bandında bundan daha iyi bir kulaklık yok baktığım kadarıyla. SteelSeries Arctis Nova Pro var ama 8 civarı olması lazım Wireless olanın. Tavsiyem Logitech G PRO X kablolu veya kablosuz olacaktır.

Geri
Yukarı